حاجی مایلی کهن با رضایت دایی آزاد شد

تاريخ : 13 نوامبر

حاجی مایلی کهن با رضایت دایی آزاد شد

حاجی مایلی کهن با رضایت دایی آزاد شد, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

علی دایی روز چهارشنبه با انتشار متنی اعلام کرد که ازمحمد مایلی کهن گذشت کرده است.

در این متن آمده است:

به نام آن که اگر حکم کند همه محکومیم

خداوند نبخشد بنده ای را که ازسختی و گرفتاری دیگران خشنود باشد.

آنچه در روزهای اخیر رقم خورد محصول اتفاقات و رفتار وگفتارهایی بود که مدتها تکرار می شد و من را در جایگاه مجرم می نشاندند و هر آنچه بر زبانشان می آمد نثار من و خانواده ام می کردند، بی آنکه دلیل خصومت شان را بدانم. مرا مغرور می خواندند بی آنکه کسی از آنها بپرسد ولو اگر علی دایی مغرور باشد چه ارتباطی به شما دارد؟

در روزهایی که بدترین نسبت ها را به من و خانواده ام می دادند و همه سکوت کرده بودند چه می شد کرد جز اینکه دست به دامان قانون شوم؟قانونی که قبلا هم رای خود را در این باره صادر کرده و من از حقم گذشته بودم.

این بار روند پرونده به سمتی منتهی شد که مجازات فردمقصر فقط مجازات خود او نبود.رفتن به حبس یک نفر، خیلی ها وبخصوص خانواده اش را مکدر می کند و قسم می خورم بارها وبارها به این مسائل فکر کردم اما وقتی متولی امامزاده حرمت امامزاده نگه نداردوکسی که قانون او رامحکوم کرده از کرده اش پشیمان نیست تکلیف طرف مقابل چه باید باشد؟

طی روزهای اخیر بزرگان بسیاری بامن تماس گرفتند والبته همه دوستان به تنها سئوال من پاسخ قانع کننده ندادند.پرسیدم به خانواده شما توهین شود چه می کنید و هیچکدام نتواستند خودشان را جای من قرار دهند.

امروز امانه به اصرارکسی که پس از مشورت با خانواده ام تصمیم گرفتم از آنچه قانون حق من دانسته بگذرم زیرا راضی نیستم حتی لحظه ای غصه نوه ای را ببینم که چشم انتظار پدربزرگش است. منی که در دفاع از حیثیت خانواده ام پا به دادگاه گذاشته ام امروز برای رفع تکدر خانواده ای که در ماجرای ما هیچ قصوری نداشته اما عضوی از خود را گرفتار می بیند از حقم گذشتم و امیدوارم خداوند از گناهان همه ما بگذرد.

نظر آنهایی که طی روزهای اخیر چه در تماس مستقیم با من و چه در جراید در این باره اظهاراتی داشتند قطعا محترم است هر چند به نظر می رسد فضایی برای برخی موج سواران همیشگی فراهم شده بود تا موج سواری کنند.کسانی که جهل به موضوع دارند یا خود را به جهالت زده اند و خداوند متعال در سوره فرقان فرموده اند إِذَاخَاطَبَهُمُ الْجَاهِلُونَ قَالُوا سَلَامًا بندگان خدای رحمان کسانی ‏اند که هنگامی که جاهلان آنها را مخاطب سازند به آنها سلام می‏گویند.

قاعده شاگرداستادی را من بهترازخیلی ازآنها بلدم وکاش قاعده استاد شاگردی هم در جامعه ما رعایت شود تا هیچگاه ماجراهایی اینگونه رقم نخورد.

به امید آن که روزی برسد که مرور خاطره هایمان گل لبخند را بر لبان بنشاند نه اینکه در فضایی پر از کینه و عداوت ، سعی کنیم برای رسیدن به منافع خود ، روزهای خوبمان را هم فراموش کنیم. وَ لا تَستَوِی الحَْسنَهُ وَ لا السیِّئَهُ ادْفَعْ بِالَّتی هِیَ أَحْسنُ. هرگز نیکی و بدی یکسان نیست ، بدی را با نیکی دفع کن.(سوره فصلت آیه ۱۴)

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

  1. M.REZA

    درود بر شرف علی دایی
    همه به ظاعر قضیه نگاه میکنن و نظر میدن کاشکی همه خودشون رو تو ان شرایط بذارن و ببینن آیا تحمل اینو دارن که خونوادشون مورد اهانت قرار بگیره؟
    در هرصورت کاشکی دیگه از این اتفاقات تو جامعه ورزشیکاران کشورمون پیش نیاد
    و همه حتی اگه بدی دیدند جوابشو با خوبی و محبت بدهند …

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي