جواد عزتی: با گلشیفته فراهانی همبازی نمی شوم!

جواد عزتی: با گلشیفته فراهانی همبازی نمی شوم!

 

جواد عزتی: با گلشیفته فراهانی همبازی نمی شوم!

تست گریم گلشیفته یا جنجال تازه آقای عطشانی؟

به گزارش گهر،در هیاهوی جشنواره فیلم فجر و درست لابه‌لای خبرهای متعدد سینمایی که به سختی از جشنواره فاصله می‌گیرند، خبری درز پیدا کرد که توانست صدر اخبار و کلیک‌ها در فضای مجازی را از آن خود کند.

«بازگشت گلشیفته فراهانی به سینمای ایران»! خبر این بود. طبق شنیده‌ها و به نقل از خبرگزاری‌ها و سایت‌های رسمی سینمایی، گویا گلشیفته فراهانی برای ایفای نقش در فیلم جدید عطشانی تست گریم داده است.

علی عطشانی این روزها در آلمان به سر می‌برد و مشغول ساخت فیلم تازه‌اش، «پارادایس» است و طبق خبرها گلشیفته فراهانی هم برای ایفای نقش در فیلم جدید علی عطشانی در آلمان حضور دارد و تست گریم خود را چند روز پیش انجام داده است. عطشانی چند روز قبل از آغاز جشنواره سی‌وسوم و فجر به همراه تیم سازنده فیلم جدیدش راهی  برلین شد تا آنجا در کنار تیم بازیگری ایرانی- آلمانی. «پارادایس» را بسازد.

از میان بازیگران، حضور ماتیوس متز در این فیلم قطعی شده است. البته گویا الیویا بورخات هم در این فیلم حضور دارد. مهران رجبی از دیگر بازیگران ایرانی این  فیلم است و تعدادی از بازیگران این فیلم نیز آلمانی خواهند بود. «پارادایس»، ششمین تجربه فیلمسازی عطشانی است و داستان جالب و البته جنجالی را دنبال می‌کند.

داستان «پارادایس»، روایت حضور دو طلبه در آلمان است. جواد عزتی که در این فیلم هم باز در نقش طلبه ظاهر شده، قرار است همراه با طلبه جوان دیگری برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان به آلمان بروند. رئیس حوزه علمیه شهر میزبان که حاج‌آقا فراستی (مهران رجبی) نام دارد، راه سفر را بر آنها سد می‌کند.

ولی بالاخره آنها سر از آلمان در می‌آورند و آنجا اتفاقات جالبی در انتظارشان است. عزتی که گویا بازی در نقش روحانی و طلبه به مذاقش خوش آمده، نسبت به حضور گلشیفته فراهانی در این فلم واکنش نشان داده. او پستی را روی پیچ شخصی‌اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که البته آن را پاک کرد. او در این باره نوشت: «دوستان سلام در مورد شایعات باید بگم بنده اینجا این خانومو که می‌گید (گلشیفته فراهانی) نه دیدم، نه قراره ببینم. نه همچین قراری با آقای عطشانی داشتم».

به نظر می‌رسد عطشانی که هنوز یک فیلم اکران نشده به نام «نقش نگار» هم دارد، بدش نمی‌آید، هنوز شروع به کار نکرده، با جنجالی رسانه‌ای، فیلمش را سر زبان‌ها بیندازد. حضور گلشیفته در سینمای ایران امری محال است و عطشانی که به ساخت فیلم‌های نه چندان ارزشمند اما حاشیه‌ساز مشهور است. شاید این بار هم با میان کشیدن نام گلشیفته تلاش کرده برای فیلمش خبرسازی کند که تا اینجا هم موفق بوده.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه