جمشید مشایخی : بالاخره بعد از 60 سال سیگار را ترک کردم

تاريخ : 25 اکتبر

جمشید مشایخی به تازگی در مصاحبه ای اعلام کرده که توانسته است سیگار را ترک کند

جمشید مشایخی : بالاخره بعد از 60 سال سیگار را ترک کردم, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

جمشید مشایخی هنرمند پیشکسوت عزیز کشورمان به عنوان بازیگر کار خود را در برنامه نمایشی کانال سوم غیردولتی آغاز کرد و با ایفای نقش در فیلم کوتاه «جلد مار» هژیر داریوش به همراه فخری خوروش جلوی دوربین رفت. او حتی به خاطر بازی سینمایی اش برای مدتی از کار تئاتر اخراج شد.

جمشید مشایخی کار حرفه ای خود را از سال ۱۳۴۹ به طور رسمی شروع کرد. بازی جمشید مشایخی در نقش انسان های بی رحم و همچنین نقش های تاریخی همچون «شازده احتجاب»، «کمال الملک» و رضا تفنگچی خوشنویس در سریال «هزار دستان» نشانگر از توانایی بازیگری اوست. مدتی است که خبر نامساعد بودن حال این هنرمند پیشکسوت کشورمان در جامعه مطرح شده است که باعث واکنش از سوی این بازیگر گرانقدر کشورمان شد.

جمشید مشایخی در واکنش به خبر نامساعد بودن حالش گفت:اگر ترک سیگار باعث نامساعد بودن حال آدم می شود پس احتمالا حال من هم نامساعد هست.

این بازیگر پیشکسوت گفت:بعد از حدود ۶۰ سال کشیدن سیگار را ترک کردم و خود این چند روزی باعث بی حوصلگی می شود اما قطعا حالم نامساعد نیست.

وی ادامه داد:آنقدر اعلام شده حالم نامساعد هست که خودم هم شک کردم و تصمیم دارم طی روزهای آینده به همراه علی توکل نیا کارگردان سینما پیش یکی از دوستان پزشکش بروم تا چکاپی انجام شود.

مشایخی درباره فعالیت آینده اش گفت:قرار است در مجموعه نمایش خانگی «ماه تی تی» به کارگردانی داود میرباقری بازی کنم و تست گریم شده ام که البته با توجه به حضورم در قسمت های ۸ و ۱۳ هنوز به حضورم مقابل دوربین مانده است.
این بازیگر درباره تغییر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و انتظارات از وزیر جدید اظهار کرد:انتظارات زیاد است و کارهای زیادی باید بشود اما امیدوارم حداقل وضعیت بازیگری سامانی پیدا کند و افراد با دادن پول مقابل دوربین نروند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي