جسد بنیتای 8 ماهه در پاکدشت پیدا شد + جزئیات خبر

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 4 مرداد

متأسفانه جسد بنیتا دختر بچه هشت ماهه که ۶ روز پیش همراه با خودروى پدرش در مشیریه تهران ربوده شده بود، همراه با ماشين ربوده شده در پاکدشت پیدا شد

جسد بنیتای 8 ماهه در پاکدشت پیدا شد + جزئیات خبر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

خبر مرگ بنیتا  دل هر ایرانی را بدرد می آورد.

در ادامه جزئیات خبر تلخ مرگ بنیتا را منتشر کرده ایم

اطلاعیه پلیس تهران درباره کشف جنازه کودک ۸ ماهه

سرانجام كارآگاهان به نشاني اعلامي مراجعه و متاسفانه با پيكر بي جان كودك ربوده شده مواجه گرديدند.
دستگيري سارقي كه خودرو و نوزاد هشت ماهه را به سرقت برده بود
به دنبال سرقت خودرو فردي در روز پنج شنبه در منطقه مشيريه تهران كه پس از خروج از پاركينگ منزلش بمنظور بستن درب پاركينگ خودرو را بصورت روشن رها كرده و منجر به سرقت خودرو و نوزاد هشت ماهه اش شد، بلافاصله يك تيم از كارآگاهان زبده پليس آگاهي فرماندهي انتظامي تهران بزرگ دستگيري سارق يا سارقين و يافتن كودك ربوده شده را در دستور كار خود قرار دادند.
علي رغم نبود هيچ گونه سرنخ و اثري از مجرم يا مجرمين، كارآگاهان با انجام اقدامات پليسي موفق شدند دو نفر را شناسايي كه نفر اول در محل سكونت خود واقع در شهرستان پاكدشت دستگير و در اظهارات خود به سرقت خودرو و ربايش كودك توسط يكي از دوستانش اعتراف و اعلام كرد در همان ساعات اوليه پس از سرقت وي به همراه همدستش خودرو و كودك را به شهرستان پاكدشت منتقل كرده و سپس از همديگر جدا شدند.
بلافاصله مامورين به محل اختفاي سارق اصلي مراجعه و وي را دستگير كردند.اين فرد كه داراي سوابق متعدد كيفري است و به تازگي از زندان آزادشده است در اعترافات اوليه اعلام كرد كه ساعاتي پس از سرقت و انتقال خودرو به خارج از تهران ،خودرو و نوزاد هشت ماهه را در يكي از خيابانهاي شهرستان پاكدشت رها كرده و در حال حاضر هيچ گونه اطلاعي از سرنوشت كودك ربوده شده ندارد.
سرانجام كارآگاهان به نشاني اعلامي مراجعه و متاسفانه با پيكر بي جان كودك ربوده شده مواجه گرديدند.
پليس در پايان باتوجه به تلاشهاي صورت گرفته براي كشف اين جنايت و ضمن ابراز همدردي با خانواده اين كودك،از والدين خواست در نگهداري از فرزندان خود دقت بيشتري داشته باشند تا ديگر شاهد وقوع اينگونه فجايع نباشيم.

جسد کودک ۸ماهه براي بررسي علت قتل به پزشکي قانوني ارجاع شد

دادستان عمومی و انقلاب پاکدشت: از آنجايي که متهم ادعا مي کند، وقتي خودرو را رها کرده هنوز بنيتا زنده بوده است، پس از معاينات پزشکي و بررسي علت تامه آن، نتيجه نهايي اطلاع رساني خواهد شد.

سارق خودرو که در بازجويي ها اعتراف کرده بعد از سرقت خودرو از مشيريه به همراه کودک، آن را همان روز در يکي از خيابان هاي پاکدشت برده و پس از بالا کشيدن شيشه ها آن را رها کرده است.

ماموران بلافاصله به محل رها کردن خودرو در محله اي خلوت رفته و مشاهده کردند خودرو زير آفتاب شديد قرار دارد.

بايد بررسي کنيم که بنيتا به قتل رسيده يا به گونه ديگري فوت کرده، ممکن است عوامل ديگري موجب مرگ بنيتا شده باشد، رسيدگي به اين پرونده درمراجع قضايي ادامه دارد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي