جرج کلونی بازیگر جذاب هالیوودی از هیلاری کلینتون حمایت کرد

تاريخ : 15 اسفند

در این مطلب به جزییات خبر حمایت جرج کلونی بازیگر جذاب هالیوودی از هیلاری کلینتون می پردازیم.

جرج کلونی بازیگر جذاب هالیوودی از هیلاری کلینتون حمایت کرد, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

جرج کلونی بازیگر سرشناس سینمای آمریکا نیز به جمع مخالفان دونالد ترامپ پیوست.

بازیگر «دورد، سزار» درباره نامزد پیشتاز جمهور‌ی‌خواهان برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا نظر مثبتی ندارد، و ترامپ را یک فرصت‌طلب می‌داند.
البته این پایان نظرات منفی کلونی درباره ترامپ نیست. این بازیگر علاوه بر این ترامپ را فردی نژادپرست و مبتلا به بیگانه‌هراسی می‌داند.
بازیگر «سرزمین فردا» اعتقاد دارد که در زمان انتخابات لزوما فردی که بهترین ایده‌ها را دارد در کانون توجه قرار نمی‌گیرد، بلکه معمولا فردی که صدای بلندتری دارد بیشترین توجه را به خود جلب می‌کند.

او در این باره گفت : «حقیقت این است که در زمان انتخابات همه چیز از حالت طبیعی خود خارج می‌شود و صداها به حد اعلای بلندی خود می‌رسند. بنابراین در این زمان حجم عظیمی از ایده‌های احمقانه به گوش می‌رسد، ایده‌هایی مانند این که ورود مسلمانان به کشور را ممنوع می‌کنیم. ما این کار را انجام نمی‌دهیم. پای مجسمه آزادی نوشته است، توده‌های درهم کز کرده خود را به ما بدهید. این اتفاق نمی‌افتد.»

کلونی درباره نامزدهای دموکرات نیز سخن گفت. این بازیگر گفت که در انتخابات از هیلاری کلینتون حمایت می‌کند. البته او برنی سندرز رقیب کلینتون در این انتخابات را هم شایسته تقدیر دانست.
بازیگر برنده جایزه اسکار درباره سندرز گفت : «من واقعا سندرز را دوست دارم، و خوشحالم که او در این رقابت حضور دارد. او به بحث‌هایی مانند اختلاف میان فقیر و غنی وارد می‌شود که هیچ‌گاه پیش از این در سیاست آمریکا مطرح نشده بودند.»

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي