X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

جدایی رسمی جنیفر گارنر و بن افلک

تاريخ : ۹ اسفند
بازديد : 828

جزئیات خبر جدایی رسمی جنیفر گارنر و بن افلک را در ادامه می خوانید

جنیفر گارنر جدایی رسمی جنیفر گارنر و بن افلک

براساس اعلام مجله Us Weekly، جنیفر گارنر و بن افلک پس از دو سال جدایی آماده می‌شوند تا به طور رسمی از یکدیگر طلاق بگیرند.

البته تمام این اطلاعات از طریق یکی از منابع نزدیک به این زوج درز پیدا کرده است و معلوم نیست حقیقت داشته باشد.

جنیفر گارنر به عنوان اولین نفر، فرم دادخواست طلاق را به دادگاه ارائه کرده است. گزارشات حاکی از آن است که بن افلک نیز از خانه مشترک خود در برنت وود (Brentwood) اسباب کشی کرده است.

جنیفر گارنر به مجله Vanity Fair گفت: بِن عشق زندگی من است. من با او، چه کاری می‌توانم انجام بدهم؟ بن بهترین شخصیت و همچنین جذاب‌ترین و بخشنده‌ترین فرد در هر مجلسی است. او فقط شخصیت پیچیده‌ای دارد و من همیشه می‌گویم که وقتی خورشید به روی شما می‌تابد، شما می‌توانید آن را حس کنید و وقتی که خورشید جای دیگری بتابد، سرما همه جا را فرا می‌گیرد. بن می‌تواند شما را در یک سایه بزرگ فرو ببرد.

هرچند که احتمالاً ازدواج بن افلک و جنیفر گارنر بزودی به پایان می‌رسد، اما این دو برای همیشه بخشی از زندگی هم خواهند بود، تنها به این دلیل که این دو سلبریتی و بازیگر Actor مشهور، والدین سه فرزند خود هستند. گزارشات حاکی است که این دو بازیگر قصد دارند تا برای بزرگ کردن فرزندان خود با یکدیگر مشارکت داشته باشند.

بخوانید :   بابک جهانبخش و همسرش در مراسم تجلیل از ژاله علو / 5 عکس

یک منبع آگاه به مجله Us Weekly گفته است: مهم نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد، بن و جنیفر به بزرگ کردن فرزندان خود به عنوان یک خانواده متعهد هستند و این کار را نیز خواهند کرد.هر دوی آنها به اهمیت خانواده آگاه هستند و خود را متعهد می‌دانند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي