Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

جالب‌ترین مادربزرگ‌های دنیا +عکس

دسته بندي : دانستنیها,عجایب
تاريخ : ۲۰ مرداد
بازديد : 1130

انسان ها زمانی که به دوران کهنسالی پا می گذارند دیگر نمی توانند به مانند جوان ها دست به کارهای عجیب و غریب بزنند به همین علت خانه نشین شده و تنها کارهای ساده را انجام می دهند، در حالی که شاید قلبا دوست داشته باشند کارهای شگفت انگیزی انجام دهند.

 

مادربزرگ ها نمادی از ارامش و مهربانی در خانواده ها هستند و تمامی اعضای خاندان او را دوست دارند. معمولا چیزی که از مادربزرگ ها در ذهن انسان نقش می بندند، یک خانم کهنسال است که روی صندلی نشسته و در حال دعاکردن یا بافت لباس برای نوه هایش است. با این حال مادر بزرگ هایی نیز در دنیا هستند که دست به کارهای عجیبی می زنند که از یک خانم کهنسال بسیار بعید است.

** مادربزرگ درامر

1397095 516 جالب‌ترین مادربزرگ‌های دنیا +عکس

“ماری هویسدا” ۶۳ ساله مادربزرگی است که علاقه خاصی به موسیقی راک و نواختن جاز و درام دارد. او از ۱۵ سالگی شروع به نواختن این ساز کرده است و از ۱۶ سالگی نیز در گروه های مختلف اجراهای جهانی داشته است. این مادر بزرگ با اینکه این روزها سن بالایی دارد اما هنوز دست از موسیقی نکشیده و به عنوان یکی از پیرترین جاز زن های دنیا شناخته می شود که بیش از نیمی از زندگی اش را صرف نواختن ساز کرده است.

بخوانید :   خطرناک ترین سلفی های دنیا متعلق به چه کسانی است

** مادربزرگی با دندان های آهنی

1397096 976 جالب‌ترین مادربزرگ‌های دنیا +عکس

“ونگ ژیوبی” مادربزرگی از چین است که دست به کارهای بسیار عجیب می زند. معمولا کهنسالان دندان های محکمی ندارند اما این مادربزرگ با همه متفاوت است زیرا او می تواند یک خودرو را با دندان هایش بکشد. او در سال ۲۰۰۶ و زمانی که ۷۲ سال سن داشت یک خودروی ۴تنی را با دندان کشید و دقیقا سال بعدش دو خودرو که جمعا ۵ تن وزن داشتند را کشید.

** مادربزرگ جودوکار

1397097 255 جالب‌ترین مادربزرگ‌های دنیا +عکس

“کیکو فودوکا” اولین زن در دنیا است که توانسته است به درجه ۱۰ کمربند مشکی در رشته رزمی جودو برسد. او از سن ۲۱ سالگی ورزش را شروع کرد و در همان سن جوانی توانست به بالاترین درجه افتخارات جودو دست پیدا کند. این خانم پس از گرفتن مدرک، مدرسه جودو خود را تاسیس کرد و همانجا استادان بسیاری را تربیت کرد. “فودوکا” چند ماه پیش در سن ۹۹ سالگی در گذشت این در حالی است که او تا شب قبل مرگش در حال آموزش دادن جودو به دانشجویانش بود.

** مادر بزرگ چترباز

1397098 913 جالب‌ترین مادربزرگ‌های دنیا +عکس

“پت اواکس” خانم ۹۳ ساله ای است که این روزها رکورددار کهنسال ترین چترباز دنیا را در اختیار دارد. این خانم سال گذشته توانست رکورد قبلی که در دست یک خانم ۶۰ ساله بود جا به جا کند. این مادربزرگ در حالی این کار عجیب را انجام داد که بسیاری می پنداشتند او توانایی بالارفتن از پله را به خاطر ترس از ارتفاع نداشته باشد اما او با پرش از ارتفاع ۴۰۰۰ متری خلاف این تفکرات را به همه ثابت کرد.

بخوانید :   کارخانه هیوندای + عکس ها

** مادربزرگ یوگاکار

1397099 635 جالب‌ترین مادربزرگ‌های دنیا +عکس

“بتی کالمن” شاید ۸۳ سال سن داشته باشد اما به مانند یک دختر بچه بدنی نرم و منعطف دارد. او این روزها به عنوان یکی از استادان برتر یوگا در استرالیا شناخته می شود. این خانم از کودکی یوگا را آغاز کرده است و این البته نزدیک به ۴۰ سال است که به استاد این کار تبدیل شده است. او می تواند ساعت ها روی دست خود به صورت معلق در هوا قرار بگیرد و خسته هم نمی شود.

** مادربزرگ شکارچی

1397100 717 جالب‌ترین مادربزرگ‌های دنیا +عکس

یک مادربزرگ روسی چندییش توانست با دستخالی یک گرگ را از پا در بیاورد و در دنیای اینترنت سروصدای بسیاری برپا کرد. “آیشات ماکوسودوا” مادربزرگ ۵۸ساله ای است که در حالی که مشغول سروسامان دادن به گوسفندانش بود با گرگی گرسنه روبرو شد اما برای محافظت از گوسفندانش تصمیم گرفت به جنگ با گرگ برود. او پس از چند دقیقه جنگ خونین توانست گرگ را با یک تبر از پا دربیاورد ولی گرگ بخشی از دست او را نیز زخمی کرد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي