X بستن تبلیغات
آپلود عکس
مطالب پيشنهادي

تیپ عجیب و متفاوت فاطمه معتمد آریا در جشنواره فیلم ونیز

تاريخ : ۱۶ شهریور
بازديد : 2883

تیپ عجیب و متفاوت فاطمه معتمد آریا در جشنواره فیلم ونیز

فیلم آذربایجانی «نبات» به کارگردانی الشین موساگلو و نقش آفرینی بازیگر ایرانی، فاطمه معتمد آریا که در بخش افق های هفتاد و یکمین جشنواره فیلم ونیز حضور دارد ۱۴ شهریور ماه در این جشنواره به نمایش در آمد.

فاطمه معتمد آریا در مصاحبه خود در هفتاد و یکمین جشنواره فیلم ونیز درباره فیلم «نبات»گفت:
اولین باری که فیلمنامه را خواندم از موضوع فیلم خوشم آمد چون درباره صلح و آرامش صحبت می کرد نه درباره جنگ. شخصیتی که قرار بود نقش آن را بازی کنم، شخصیت ساده ای نبود. من سعی کردم از تجربیات زندگی و کارم استفاده کنم تا فیلم «نبات» روحی از زندگی باشد.

معتمدآریا در «نبات» نقش زنی به همین نام را بازی می‌کند که همراه همسرش اسکندر در بحبوحه جنگ در یک روستای دوردست و کوچک زندگی می‌کنند و تنها از طریق فروختن شیر به دست آمده از تنها گاوشان امرار معاش می‌کنند. پسر آن‌ها نیز که به جنگ رفته، کشته می‌شود. با ادامه جنگ، روستای محل زندگی آن‌ها کاملاً متروک می‌شود و «نبات» پس از مرگ شوهرش باید به تنهایی در این روستای متروک زندگی کند.

Fatemeh Motamed Aria 1 تیپ عجیب و متفاوت فاطمه معتمد آریا در جشنواره فیلم ونیز Fatemeh Motamed Aria 2 تیپ عجیب و متفاوت فاطمه معتمد آریا در جشنواره فیلم ونیز Fatemeh Motamed Aria 3 تیپ عجیب و متفاوت فاطمه معتمد آریا در جشنواره فیلم ونیز

بخوانید :   خندوانه عزادار شد / عکس
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي