تیراندازی خونین به خانواده داغدار پس از مراسم خاکسپاری

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 28 می

۹ مرد مسلح پس از مراسم خاکسپاری به خانه خانواده آن داغدار رفته و مهمانان را به گلوله بستند

تیراندازی خونین به خانواده داغدار پس از مراسم خاکسپاری, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه سه شنبه ۴ خرداد امسال ماموران پلیس در جریان تیراندازی خونین در خانه یکی از جوانان طایفه ای در منطقه «طیب» آبادان قرار گرفتند، بلافاصله نیز ماموران کلانتری ۱۳ شهری آبادان به محل اعزام شدند. به گفته شاهدان پس از پایان مراسم خاکسپاری، میهمانان عزادار در خانه مرحوم جمع شده بودند که ناگهان ۹ مرد مسلح وارد شده و بدون هیچ حرفی حاضران را به رگبار گلوله بستند. این افراد که از قبل با خانواده مرحوم اختلاف داشتند در این تیراندازی ۳ مرد را از ناحیه سر، سینه و صورت هدف قرار داده و متواری شدند. ۳ مجروح حادثه که در وضعیت وخیمی قرار داشتند به بیمارستان انتقال داده شدند اما با وجود تلاش پزشکان در وضعیت خوبی قرار ندارند.

از سوی دیگر ماموران پلیس در فاصله کوتاهی، موفق به شناسایی یکی از ضاربان شدند. پس از کشف سلاح کلاشنیکف، وی لب به اعتراف گشود. در حال حاضر نیز تیم تحقیق پلیس امنیت در تعقیب عاملان فراری این پرونده هستند. از سوی دیگر ساعاتی پس از تیراندازی در محله طیب آبادان، ماموران ایستگاه ۱۲ کوی قدس این شهر نیز در جریان حمله دو مرد مسلح به خانه یکی از شهروندان قرار گرفتند. صاحبخانه که ضاربان را شناسایی کرده بود مدعی شد از مدتی قبل با شماری از بستگان خود اختلاف پیدا کرده و احتمال می دهد این افراد برای زهرچشم گرفتن از او، خانه اش را به گلوله بسته اند که تحقیقات در این باره نیز ادامه دارد.

سرهنگ تقی زاده فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان آبادان درباره برنامه پلیس برای کنترل اینگونه حوادث گفت: با افزایش آمار تیراندازی ها در آبادان بزودی شورایی با عنوان شورای مبارزه با تیراندازی در پلیس آغاز به کار می کند، بنابراین امیدواریم با برنامه ریزی های مناسب بتوانیم این معضل را تحت کنترل درآوریم. وی افزود: به طور قطع با کسانی که در آسایش و آرامش شهروندان اختلال ایجاد کنند بشدت برخورد خواهد شد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي