تولید و فروش مشروبات الکلی با پرچم ایران

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 11 ژوئن

تولید و فروش مشروبات الکلی با پرچم ایران

 فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه‌ای به تمامی شرکت‌ها و موسسه‌های داخل ایران هشدار داد که اگر بدون مجوز در تبلیغاتشان از جام جهانی استفاده کنند با آنها برخورد قانونی می‌شود و جریمه‌هایی سنگین در انتظار این شرکت‌ها خواهد بود. حتی مسئولان فدراسیون فوتبال از برخورد فیفا ! با این شرکت‌ها خبر دادند و مدعی بودند که این عمل خلاف قانون است.

با این حال نمی‌دانیم که آیا این قانون سفت و سخت فیفا! در مورد دیگر کشورها که بدون اجازه از محصولاتی با پرچم جمهوری اسلامی سوئ‌ استفاده می‌کند هم اعمال خواهد شد یا نه؟ پرچم هر کشوری مختص همان کشور است و سایر کشورها حق سوئ استفاده از آن را ندارند بخصوص اینکه پرچم جمهوری اسلامی ایران منقش به اسم متبرک الله هم هست و باید حساسیت‌ها در مورد این پرچم چند برابر باشد اما ظاهرا مسئولان فدراسیون فوتبال فقط در مورد شرکت‌های داخلی می‌توانند ابراز قدرت کنند و حتی اعتراضی هم به یک شرکت تولیدات مشروبات الکلی خارجی  که با پرچم جمهوری اسلامی چنین کالای خلاف شرعی را تولید می‌کند ندارند!

تولید و فروش مشروبات الکلی با پرچم ایران, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

به گزارش دانا، یک شرکت خارجی که ظاهرا آلمانی است، مشروبات الکی با پرچم کشورهایی که در جام جهانی حضور دارند تولید کرده و پرچم مقدس جمهوری اسلامی نیز روی بطری این مشروبات به طور کامل حک شده است. عکسی از یکی از این بطری‌ها از طریق اینترنت در اختیار خبرنگار دانا قرار گرفت که آن را در زیر منتشر می کنیم و امیدواریم که رئیس همیشه خندان فدراسیون فوتبال حداقل نسبت به این مسئله واکنش قاطعی از خود نشان بدهد و این شرکت را از ادامه تولید مشروب الکلی با پرچم مقدس جمهوری اسلامی باز دارد گرفتن غرامت و خسارت پییشکش!

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي