توضیحات شب‌ خیز درباره‌ سری جدید خنده بازار

خبرگزاری ایسنا: تهیه‌کننده مجموعه‌ی طنز «خنده بازار» که این شب‌ها برنامه‌اش روی آنتن شبکه سه است، درباره‌ی طراحی آیتم‌های جدید این مجموعه با موضوع برنامه‌های ماهواره‌یی، خاطرنشان کرد: هیچ محدودیتی در راستای طراحی آیتم‌های جدید نداشتیم؛ چرا که پیش از ساخت روی تک تک آنها فکر و صحبت شده بود.

فرید شب‌خیز افزود: ما کارمان را انجام می‌دهیم و زمانی که بخواهیم یک آیتم جدید تولید کنیم، پیش از ساخت روی آن فکر و صحبت می‌کنیم و زمانی که با شبکه و مسؤولان به نتیجه‌ی قطعی رسیدیم آن را به روی آنتن می‌بریم. در این سری از مجموعه «خنده بازار» با دست بازتر پیش رفتیم و هیچ محدودیتی نداشتیم.

توضیحات شب‌ خیز درباره‌ سری جدید خنده بازار, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

وی در ادامه هدفش از پرداختن به برنامه‌های ماهواره‌یی در سری جدید «خنده بازار» را اینگونه خواند: به هر حال یکسری غرض‌ورزی‌هایی که رسانه‌های غربی می‌کنند، موجب شد ما به ساخت اینگونه آیتم‌ها روی بیاوریم. به نظر من این مساله در همه جای دنیا مرسوم است و فقط ما نیستیم که ادای شخصیت‌های شناخته شده را درمی‌آوریم، بلکه همه جای دنیا این اتفاق می‌افتد.

تهیه‌کننده «خنده بازار» در پاسخ به پرسش درباره‌ی پرداختن به یکی از بخش‌های خبری شبکه‌های ماهواره‌یی و اینکه این آیتم برای اولین بار مردی را نشان داد که بدون روسری ادای زنی را درمی‌آورد، توضیح داد: می‌خواستیم به خود آیتم‌ها نزدیک‌تر شویم. چندین بار تست زدیم و در نهایت با نظر شبکه سه پیش رفتیم.

شب‌خیز در پاسخ به این که آیا پس از پخش سه قسمت از «خنده بازار» تاکنون انتقادی به این برنامه وارد نشده است‌، گفت: تاکنون هیچ گونه انتقادی به دست ما نرسیده؛ چرا که ظرفیت همه دوستانی که با آنها شوخی می‌کنیم بالاست. ما در برنامه‌مان قصد مسخره کردن فردی را نداریم به همین خاطر دلیلی برای ناراحتی و دلخوری وجود ندارد.

توضیحات شب‌ خیز درباره‌ سری جدید خنده بازار, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

او ادامه داد: به عنوان مثال آقای فتح‌الله‌زاده که در سری قبلی «خنده بازار» در آیتم «۹۰» مطرح شده بود، نه تنها ناراحت نشد بلکه برای ما جهت تشکر نامه‌ی مکتوب فرستاد. در این سری هم این شخصیت در آیتم «۹۰» ما وجود دارد؛ معمولا در کارهای انتقادی تلویزیون، کمتر پیش می‌آید که شخصی مورد انتقاد قرار گیرد و تشکر کند. اما آقای فتح‌الله‌زاده از ما تشکر کرد.

او درباره‌ی آیتم‌های جدیدی که در سری جدید مجموعه «خنده بازار» تولید و پخش شدند، خاطرنشان کرد: ما آیتم‌های گوناگونی را برای سلیقه‌های مختلف طراحی کرده‌ایم. شاید یکسری از مخاطبان از بخش‌هایی از «خنده بازار» استقبال کنند و دلیلی وجود ندارد که کل برنامه ما را دوست داشته باشند؛ چرا که سلیقه‌ها متفاوت است.

شب‌خیز در پایان با بیان اینکه تولید سری جدید «خنده بازار» سخت‌تر از سری‌های پیشین بود، گفت: به دلیل پربازیگر بودن هر کدام از آیتم‌ها، تولید سری جدید «خنده بازار» برای ما خیلی سخت بود؛ چرا که هرچه جمعیت در کار بیشتر باشد، کنترل آنها سخت‌تر می‌شود در کل امیدوارم بینندگان آیتم‌های جدید «خنده بازار» را بپسندند و این شب‌ها با ما همراه باشند.

 

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي