مطالب پيشنهادي

توافق با محمدرضا فروتن در خنده های آتوسا

تاريخ : ۱۸ آبان
بازديد : 679

توافق با محمدرضا فروتن در خنده های آتوسا

محمدرضا فروتن به جمع بازیگران فیلم سینمایی خنده های آتوسا به نویسندگی و کارگردانی علیرضا فرید پیوست، گروه تولید فیلم سینمایی خنده های آتوسا روز گذشته با محمدرضا فروتن به توافق رسیدند و اکنون نیمی از لیست بازیگران این پروژه تکمیل شده است.
پیش از این حضور باران کوثری و پژمان بازغی در این فیلم قطعی شده بود و طبق برنامه ریزی ها تا هفته آینده سه بازیگر دیگر نیز به این جمع اضافه خواهند شد. فروتن در فیلم جدید فرید قرار است نقش دکتر طاهری را ایفا کند که در طول مسیر و در قطار با دیگر شخصیت های اصلی همسفر می شود.

a2b3ae467149216a12aa044ef0876c331 146x110 توافق با محمدرضا فروتن در خنده های آتوسا

توافق با محمدرضا فروتن در خنده های آتوسا

خنده های آتوسا

به گفته پورکیان، یک قطار لوکیشن اصلی خنده های آتوسا خواهد بود و دوربین به هیچ وجه از قطار خارج نمی شود. این فیلم قرار است در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید و فیلمبرداری نیز بزودی با انتخاب کامل عوامل و بازیگران آغاز می شود.
در خلاصه داستان خنده های آتوسا آمده است: مرجان ، موسی ، آتوسا ، استوارت ، شیلا ، احسان ، بهزاد ، شیرین و دکتر طاهری همگی مسافران قطار تهران استانبول هستند…
پورکیان پیش از این تهیه کنندگی فیلم سینمایی دریا و ماهی پرنده مهرداد غفارزاده و فیلم های خیابان یک طرفه، عاشق کشی و… را در موسسه خانه فیلم پروان برعهده داشته است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+