دانلود فیلم خارجی رایگان

تمام ایرانی ها راهی فینال شدند!

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 8 جولای
 نمایندگان کشورمان در هر ۷ وزن به فینال رقابت‌های کشتی آزاد جایزه بزرگ مادرید راه یافتند.
تمام ایرانی ها راهی فینال شدند!, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان روز نخست رقابت های کشتی جایزه بزرگ مادرید، رضا یزدانی، کمیل قاسمی، احسان لشگری، حسن رحیمی، صادق گوردزی، مهدی تقوی و مسعود اسماعیل پور با پیروزی مقابل حریفان خود راهی دیدار فینال شدند تا از ساعت ۱۱:۳۰ صبح فردا به وقت تهران برای کسب مدال طلا به مصاف رقبای خود بروند.
کشتی گیران کشورمان عصر امروز حسن رحیمی، کمیل قاسمی و صادق گودرزی به ترتیب مقابل گنادی تولبیا کشتی گیر کهنه کار موناکویی و دارنده مدال نقره جهان، فاتح چاکراوغلو دارنده مدال طلا اروپا از ترکیه و گابور هاتوش کشتی گیر المپیکی مجارستان و دارنده مدال برنز جهان به پیروزی رسیدند و راهی دیدار پایانی شدند.
کمیل قاسمی در وزن ۱۲۰ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل آلکسی شیماروف کشتی گیر روسی الاصل تیم بلاروس و دارنده مدال طلای جهان و چند مدال اروپایی در دو تایم با نتایج مشابه یک بر صفر در کلینچ به پیروزی دست یافت. وی در مرحله نیمه نهایی به مصاف فاتح چاکراوغلو کشتی گیر کهنه کار ترکیه ای رفت و با غلبه بر دارنده مدال طلای اروپا به دیدار فینال راه یافت.
رضا یزدانی آزادکار وزن ۹۶ کیلوگرم کشورمان که در دور نخست حریفی از اسپانیا را مغلوب کرده بود در دور دوم نیز کشتی گیری از مصر را شکست داد. یزدانی در مرحله نیمه نهایی نیز از سد کشتی گیری از ترکیه گذشت و راهی دیدار پایانی شد.
احسان لشگری در وزن ۸۴ کیلوگرم در دور اول مقابل دانیال دیاز از ونزوئلا نفر اول رقابتهای گزینشی المپیک در چین در سه تایم به پیروزی رسید. در این مسابقه تایم اول با کلینچ به سود این حریف به پایان رسید، اما در تایمهای دوم و سوم لشگری با نتیجه ۴ بر یک و ۲ بر صفر به برتری رسید. وی در دور دوم نیز مقابل بینیچی از ترکیه در سه تایم به پیروزی رسید. تایم اول این کشتی به کلینچ کشیده شد اما نماینده کشورمان در تایمهای دوم و سوم به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. لشگری در این مرحله از سد کشتی گیر بلاروسی گذشت و راهی دیدار پایانی شد.
حسن رحیمی در وزن ۵۵ کیلوگرم در دور نخست مک فارلان از انگلیس را در دو تایم شکست داد و در دور دوم  مک کینا دیگر نماینده این کشور را در دو تایم مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. گنادی تولبیا کشتی گیر کهنه کار مولداویایی و دارنده مدال نقره جهان و برنز اروپا که مدتی است برای کشور موناکو کشتی می گیرد، حریف رحیمی در نیمه نهایی بود که رحیمی از سد وی نیز گذشت تا فینالیست شود.
مسعود اسماعیل پور در وزن ۶۰ کیلوگرم در دور نخست فارغ از مصر را در دو تایم مغلوب کرد. وی در دور دوم  نیز در دو تایم از سد آشیروف از قزاقستان گذشت. اسماعیل پور در مرحله نیمه نهایی نیز از سد کشتی گیر پرویی گذشت و فینالیست شد.
صادق گودرزی در وزن ۷۴ کیلوگرم در دور نخست حاجی یف کشتی گیر روسی الاصل تیم فرانسه را در دو تایم با نتایج مشابه ۶ بر صفر شکست داد. وی عصر امروز در دور دوم کشتی گیر پرویی را مغلوب کرد و راهی نیمه نهایی شد. گودرزی در این مرحله نیز در دو تایم با نتیجه یک بر صفر و ۲ بر صفر گابور هاتوش کشتی گیر المپیکی مجارستان و دارنده مدال برنز جهان را مغلوب کرد و راهی دیدار پایانی شد.
مهدی تقوی در وزن ۶۶ کیلوگرم پس از استراحت در دور اول در دور دوم عثمانی از فرانسه را شکست داد. وی در مرحله نیمه نهایی نیز از سد کشتی گیر مجارستانی گذشت و فینالیست شد.
طبق برنامه اعلامی مسئولان برگزاری رقابتها مسابقات رده بندی و فینال این رقابت ها صبح فردا برگزار می شود.
رقابتهای کشتی جایزه بزرگ مادرید با حضور ۸۰ کشتی گیر المپیکی از ۴۲ کشور دنیا از امروز شنبه و به مدت دو روز در سه رشته در شهر مادرید اسپانیا برگزار می شود.
گردآوری: گروه ورزش گهر
منبع: فارس
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي