مطالب پيشنهادي

تقویت روحیه ملی پوشان توسط کواچ

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 4 جولای
بازدید : 824

تقویت روحیه ملی پوشان توسط کواچ

تقویت روحیه ملی پوشان توسط کواچ, جدید 1400 -گهر

به نقل از فدراسیون والیبال، مجتبی میرزاجانپور اظهار کرد: روز گذشته تمرینات بسیار خوبی را داشتیم و امروز هم قرار است در کنار برنامه بدنسازی تمرینات کار با توپ هم در سالن محل برگزاری مسابقات داشته باشیم. به طور حتم فردا با قدرت کامل به مصاف حریف خواهیم رفت.

وی درباره صعود تیم ایران به مرحله نهایی و بازی‌های هفته هفتم لیگ جهانی اظهار داشت: فکر می‌کردیم که چون صعودمان به مرحله نهایی مسجل شده، نتیجه این ۲ بازی اهمیت چندانی در کارمان ندارد اما کواچ نظرش کاملاً با برخی بازیکنان در این خصوص تفاوت دارد. وی معتقد است که به عنوان تیم اول گروه در فلورانس بازی می‌کنیم و به همین خاطر باید ۲ دیدار پایانی مرحله مقدماتی مقابل لهستان را هم با نتیجه خوب ببریم. به همین خاطر برای کسب پیروزی دیگر به این کشور آمده‌ایم.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه تصریح کرد: در جلسه آنالیزی که شب گذشته داشتیم بازی تیم‌های لهستان و برزیل را به طور کامل دیدیم. لهستانی‌ها تماشاگران زیادی دارند که به طور حتم برای دیدن بازی ایران و لهستان هم به سالن می آیند با توجه به این مساله ما در این هفته کار سختی را پیش روی داریم باید بگویم که قطعا لهستانی ها به مراتب در خانه خود قدرتمندتر و با انگیزه تر از تهران بازی خواهند کرد.

میرزاجانپور در خصوص مصدومیت شهرام محمودی و نبود وی در ترکیب تیم اعزامی به لهستان گفت: شهرام زمانی مصدوم شد که با وی در اجرای تاکتیکها به اوج هماهنگی رسیده بودیم ولی متاسفانه آسیب دیدگی باعث شد که وی هم اکنون در ترکیب نباشد. امیدوارم هرچه سریع‌تر وضعیتش بهتر شده و در تمرینات و بازی های مرحله نهایی حاضر شود. قرار است رضا قرا به جای محمودی در این ۲ دیدار در ترکیب تیم قرار بگیرد. وی با ما تمرین زیادی نداشته ولی به طور حتم می‌تواند در این ۲ بازی تیم را به خوبی همراهی کند.

وی که برای نخستین بار حضور در مسابقات لیگ جهانی را تجربه می کند، یادآور شد: من در مسابقات سال گذشته حضور نداشتم اما از سطح رقابتها بی خبر نیستم به طور حتم وضعیت فنی رقابت های امسال بالاتر از سال گذشته است. تیم ایران در مسابقات ۲۰۱۳ مقابل برزیل با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد اما امسال آنها را در خانه اذیت کرده و یک بازی هم شکستشان دادیم. ملی پوشان ایران نشان دادند که می توانند مقابل حریفان خود نتایج قابل قبولی به دست آورند.

وی تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد بردهای ایران در این دوره از مسابقات لیگ جهانی را ضعف تیم های قدرتمند می دانند در صورتی که اصلاً این طور نیست. حریفان ما همانهایی هستند که هنوز در سطح جهان حرف های زیادی برای گفتن دارند و ما با تلاش، قدرت و بازی های حرفه ای خود آنها را شکست داده‌ایم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال در خصوص فشردگی مسابقات لیگ جهانی گفت: خاصیت لیگ جهانی به فشردگی بازی های آن است. ما چون بازی های لیگ برترمان هم به صورت فشرده برگزار می‌شود به این وضعیت عادت داریم. البته باید بگویم که خستگی هست منکر آن نمی شوم ولی چون هدفمان صعود به مرحله نهایی و کسب عنوان بود سختی ها تاثیر چندانی روی کارمان ندارد.

وی کواچ، سرمربی تیم ملی را یکی از عوامل تاثیرگذار روی بالا رفتن جنگندگی تیم دانست و افزود: وی جزو مربیانی است که برای بازیکنانش انگیزه سازی می کند و با روحیه جنگنده ای که دارد ما را برای برد و شکست حریف تشویق می کند و اصلاً برایش خستگی معنا ندارد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي