مطالب پيشنهادي

تعبیر خواب گم شدن ، تعبیر گم شدن در خواب

تاريخ : 1 اکتبر
بازديد : 1521

تعبیر خواب گم شدن و یا تعبیر گم شدن در خواب

تصویر گمشده در خواب نشان‌دهنده سردرگمی، از دست رفتن انگیزه و توان برای گرفتن تصمیمات قاطع را نشان می‌دهد. گاهی به مسائلی اشاره می‌کند که در زندگی شما پدیدار شده‌اند و شما از آن‌ها بی اعتنا گذشته‌اید ولی آن‌ها تاثیر منفی خود را بر شما برجای گذاشته‌اند. در این صورت، در محیطی که در آن گم شده‌اید توجه و تامل کنید بلکه ریشه آن مسئله را دریابید.
تعبیر خواب گم شدن ، تعبیر گم شدن در خواب, جدید 1400 -گهر
ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینی گم شده‌ای، تعبیرش این است که در آن مکان کسی به تو اهمیتی نمی‌دهد و تو را به حال خودت رها می‌کنند و قدر تو را نمی‌دانند.

تعبیر خواب گم شدن فرزند و زن

ابن سیرین:‌ اگر ببینی زن یا فرزند تو گم شده است، تعبیرش ضرر و زیان می‌باشد

تعبیر خواب گم شدن وسیله

ابن سیرین: اگر ببینی چیزی از تو گم شده است، اگر آن چیز تعبیر خوبی داشته باشد، دچار غم و اندوه می‌شوی، ولی اگر تعبیر بدی داشته باشد، تعبیرش این است که کار و امور تو منظم و رو به راه می‌شود.

تعبیر خواب گمشدن در مکانی ناشناخته

تونی کریسپ: این تصویر نشان می‌دهد که شما در ناحیه‌ جدیدی از تجربه یا شرایط جدیدی از زندگی قرار گرفته‌اید.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  1. رها

    سلام
    خواب دیدم در یک مکان قدیمى هستم که برام ناشناخته س مثل مسجد قدیمى که دارم میرم یه زن توجه منو به خودش جلب میکنه که بیا میخوام اینوبهتزبدم اگراینجارو امضا کنى این برگه میشه واسه خودت من درونى اصلاً بهش اعتمادندارم وحس میکنم که میخوادازم دزدى کنه اون برگه رو که امضا میکنم یسرى حشرات روسرم میره و من میترسم و بالاخره از شره اون حشرات نجات پیدامیکنم اینجا میشه ابتداى گم شدن من..بعد یسرى دوست وآشنادپیدامیشن که من تنهانیستم ما تو اون مکان هستیم حدود۴نفر هستیم انگاریه راهنما داریم بعدکه میخواهیم بریم یسرى بسته وکیوم شده باید باخودمون ببریم که داخلش فیله ى دوستامونه(دوستامون شبیه گوشت سفید فیله شده هستن)تامسیرخیلى کم میبریم بعد دیگه نیستن اون وکیوم ها..ماهمینطور سردرگم هستیم کسى هم زبونمونو بلدنیست بعد بالاخره من میرم یه جایى میبینم اونجا ماهى میفروشن و میگو هاى خوب و درشت باقیمت خیلى خوب من با فروشنده انگلیسى شروع به صحبت میکنم بعد متوجه میشم که هموطنه و راه خونه رو که درست کنار همون ماهى فروشى هست روبهم نشون میده من از داخل اون مکان میبینم که اونجا راه درسته خیلى خوشحال میشم بعدش من٢-٣تا بسته ماهى و میگومیگیرم وباخوشحالى میرم به همراهام خبر خوب رو بدم باهم میریم ولى یسرى میگن الان نمیتونید برید باید مدتى اینجا بمونید و ما همه گى به فکر راه چاره هستیم ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي