مطالب پيشنهادي

تعبیر خواب فروختن خانه ، تعبیر فروختن خانه در خواب

تاريخ : 21 اکتبر
بازدید : 3085

تعبیر خواب فروختن خانه و تعبیر فروختن خانه در خواب

در کتاب فرهنگ تفسیر رویا به نوشته تونی کرسیپ فروش و فروختن در رویا اشاره به تصاویر زیر دارد:
فروختن: این تصویر در رویا گاهی به جدا شدن‌ها و یا از دست دادن‌های دشوار اشاره می‌کند، چنانگه برای مثال فروش خانه فرد برای او دشوار است. در این صورت این تصویر نشان دهنده تحول یا احساسات ما نسبت به تحولات است. این تصویر همچنین بازتابی است دغدغه‌های تجارتی و مالی، چه مثبت و چه منفی، رها کردن پیوندهای فرد با گذشته خویش.
تعبیر خواب فروختن خانه ، تعبیر فروختن خانه در خواب, جدید 1400 -گهر

تعبیر خواب فروختن خانه

دیدن خانه یا منزل در خواب به گفته منوچهر مطیعی تهرانی معیشت و روزی بیننده خواب است به طوری که اگر خانه ای بزرگ ببیند روزی او زیاد و اگر خانه ای کوچک در رؤیا مشاهده کند معیشت او کم می‌گردد در جایی دیگر ابراهیم کرمانی می‌گوید هر چیز که در دین عزیز بود، فروختن آن به خواب در کار بد است و خریدن آن نیکو بود. پس می‌توان اینگونه بیان کرد که فروختن خانه در خواب اشاره ای به در تنگنا و مضیقه قرار گرفتن فرد بیننده خواب دارد.
به طور کلی معبران خرید و فروش و معامله را در خواب خوب نداسته‌‌اند. فروختن و فروش در خواب معانی ناگوارتری نسبت به خریدن به همراه دارد به طوری که مطیعی تهرانیبیان می‌کند معامله همراه فروش غم و اندوه است و زیان و نشان آنست که کار بیننده خواب آشفته و شوریده می‌شود چه کلاً دادن جنس در مقابل گرفتن پول که کثیف است نیکو شناخته نشده.
نتیجه گیری:
همواره در نظر داشته باشید که در تعابیر خواب بایستی تمامی جوانب خواب و نمادها را در نظر گرفت تا بتوان تعبیری مناسب را بیان کرد. اگر دیدن فروختن خانه در خواب محوریت خواب‌های ما قرار داشت می‌توان از تفاسیر آن استفاده کرد و همانطور که گفته شد تعبیر خواب فروختن نیکو نیست خاصه اگر خانه باشد که به معنای کم شدن معیشت و روزی است.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي