دانلود فیلم خارجی رایگان

تعبیر خواب ته چین ، تعبیر ته چین در خواب

تاريخ : 30 جولای

اگر خواب ته چین دیده اید می توانید در ادامه تعبیر ته چین در خواب را از زبان معبران مختلف همچون منوچهر مطیعی تهرانی ، امام صادق (ع) ، ابن سیرین و دیگر معبران مشاهده کنید

تعبیر خواب ته چین یا تعبیر ته چین در خواب

تعبیر خواب ته چین ، تعبیر ته چین در خواب, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
به طور کلی دیدن انواع غذاها در خواب بیانگر نعمت و خیر و برکت و روزی هستند ولی نوع و رنگ و طعم و مزه و مکان صرف آن در تعبیر تأثیر مثبت و منفی می‌گذارد که باید مورد توجه قرار بگیرد. ته‌چین یک غذای ایرانی است که از مخلوط برنج، انواع گوشت (مرغ متداول‌تر است)، ماست، تخم مرغ و زعفران فراوان درست می‌شود. این غذا در بین غذاهای ایرانی به خاطر شکل و فرم زیبایش از جمله غذاهای رسمی و مناسب مهمانی‌هاست و معمولاً در رویاهای ما بیشتر ظاهر می‌گردد.

تعبیر خواب ته چین

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دیدن ته چین در خواب بر خلاف دیدن ته دیگ است. ته چین مائده و نعمت است مخصوصاً اگر با گوشت مرغ همراه باشد، ته چین در خواب دیدن باگوشت گوسفند نیز نیکو است و خواب شما می‌گوید به نعمت و پول می‌رسید اما با مرغ بهتر است و خیر و برکت پردوام همراه دارد.

تعبیر خواب ته چیـن در رنگ‌های مختلف

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: ته چین اگر در رنگ سفید و سرخ باشد بهتر است که با رنگ زرد ببینیم.

تعبیر خواب تعارف کردن ته چین

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: چنانچه در خواب ببینید که کسی ظرفی ته چین مقابل شما نهاد، از جانب او متنعم می‌شوید و خیر می‌یابید و اگر خودتان ته چین تعارف کردید موجب خیر و برکت برای دیگران می‌شوید.

تعبیر دیدن خوردن ته چین در خواب

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: خوردن ته چین در خواب بهره‌وری از نعمات الهی است و هر چه ته چین کلفت تر باشد بهتر است. اگر خانمی ته چین می‌پزد صاحب فرزند می‌شود.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي