مطالب پيشنهادي

تعبیر خواب آمبولانس ، خواب آمبولانس دیدن

تاريخ : ۱۰ اردیبهشت
بازديد : 774

تعبیر خواب آمبولانس و یا تعبیر دیدن آمبولانس در خواب

TABIR تعبیر خواب آمبولانس  ، خواب آمبولانس دیدن

تونی کریسپ در کتاب خود به نام فرهنگ تفسیر رویا آورده است که:
اکثر رویاهایی که در آن‌ها آمبولانس دیده می‌شود شامل احساساتی نسبت به امور ناگهانی، غیرمنتظره  و اورژانسی یا هراس آور هستند. غالب اوقات در این رویاها جراحت و یا آسیب های مرگبار برای شخصی هم دیده می‌شود. بنابراین ، این رویاها به اضطراب شما درباره مسئله‌ای که پیش رو دارید اشاره می‌کند.

دیدن آمبولانس در خواب به تفسیر کارل گوستاو یونگ

  • دیدن آمبولانس در خواب بیانگر فعالیت های سبکسرانه و بی ملاحظه ی شماست که ممکن است مشکلات بزرگی را در پی داشته باشد. این خواب ممکن است از ترس های شما ناشی شود، ترس هایی ناشی از ابتلا به یک بیماری یا سلامتی تان که به خطر افتاده است. شاید شما باید کاری را که انجام می دهید متوقف کنید و توجه بیشتری به برخی موقعیت های بیداری تان داشته باشید.
بخوانید :   تعبیر خواب شیر دادن به کودک
  • دیدن یک آمبولانس پر از مجروح بیانگر ترس ازین است که خود قدیمی تان را رها کنید و فضایی برای خود جدیدتان بسازید. شما جراحات احساسی(روحی) و تجارب دردناک خود را به دیگران نمایش می دهید. تعبیر دیگر این است که ممکن است به این معنی باشد که شما با دوستان ناباب می گردید و بیشتر ازینکه به نفعتان باشد، به خودتان صدمه می زنید.
  • خواب دیدن اینکه یک نفر با آمبولانس تصادف می کند بیانگر برخی جنبه های روحی روانی شماست که صدمه دیده است و نیاز به مراقبت و توجه فوری دارد.
کتاب سرزمین رویاها
  • یک آمبولانس در حال حمل مریض: تمام خواسته هایتان برآورده خواهند شد.
  • یک آمبولانس خالی: یک دوست را از دست می دهید.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای عجیب دیجی کالاخـریـد
+