دانلود فیلم خارجی رایگان

تساوی ایران مقابل بلاروس

تاريخ : 18 می

تساوی ایران مقابل بلاروس

دیدار دوستانه ایران و بلاروس که از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در در ورزشگاه کاپسن برگ اتریش آغاز شده، در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل پایان یافت.

در این دیدار تیم ملی فوتبال ایران با ترکیب علیرضا حقیقی،‌ پژمان منتظری، آندرانیک تیموریان، کریم انصاری فرد، حسین ماهینی، مهرداد پولادی، محمدرضا خلعتبری،‌ قاسم حدادی فر، امیرحسین صادقی، مهدی شریفی و رضا حقیقی وارد زمین شد.

کی‌روش تصمیم گرفته بود در این دیدار بیشتر با بازیکنانی که در لیگ ایران مشغول هستند استفاده کند. پخش زنده این دیدار تا حدود دقیقه ۱۵ با اختلالاتی همراه بود.

دیدار دو تیم در دقایق میانی نیمه اول تقریبا متعادل بود و بیشتر در میانه زمین دنبال شد. بازی کم‌ سرعت و ساکن ملی پوشان ایران که با چند حمله ضعیف همراه بود سبب شده بود تا بازی جذابی را از ملی پوشان نبینیم.

تساوی ایران مقابل بلاروس, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

نیمه دوم این دیدار دوستانه در حالی آغاز شد که ملی پوشان ایران حملات بیشتر را به روی دروازه بلاروس تدارک دیدند.

در دقیقه ۵۲ رضا حقیقی ضربه‌ای را به سمت دروازه بلاروس زد که با اختلاف به بیرون رفت. در دقایق بعدی توپ بیشتر در میانه زمین بود و موقعیت خاصی از سوی دو تیم ایجاد نشد.

در دقیقه ۶۵ محمدرضا خانزاده به جای حسین ماهینی و بختیار رحمانی به جای محمدرضا خلعتبری وارد زمین شدند.

در دقیقه ۶۶ بازیکنان ایران یک حمله را بر روی دروازه بلاروس فراهم کردند که از دست رفت.

در دقیقه ۷۱ بازیکنان بلاروس یک موقعیت خطرناک را در محوطه جریمه ایران فراهم کردند، که در نهایت این توپ به کرنر رفت.

در دقیقه ۷۴ آندرانیک تیموریان از زمین خارج و به جای او جواد نکونام وارد میدان شد. آندو در هنگام خروج از زمین بازوبند کاپیتانی را به نکونام داد.

در دقیقه ۷۵ ضربه بختیار رحمانی روی یک ارسال بلند به بیرون رفت.

دقیقه ۸۲ یک حمله بر روی دروازه ایران از سوی بازیکنان بلاروس تدارک دیده شد که با دخالت مدافعین و علیرضا حقیقی به بیرون رفت.

خسرو حیدری هم که در نیمه دوم این دیدار به میدان آمده بود در چندین صحنه بیشتر نقش مهاجم را پیدا کرده بود و موقعیت‌هایی را نیز برای بازیکنان ایران فراهم آورده بود.

در نهایت دیدار دوستانه ایران و بلاروس با تساوی بدون گل پایان یافت.

منبع: isna,ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي