تحریف صحبت امین حیایی درباره فیلم جنجالی

خبرگزاری مهر: بازیگر «قلاده‌های طلا» درباره اظهارات منتسب به امین حیایی درباره نداشتن پیشنهاد بازی در تولیدات سینمایی به‌واسطه حضور در این فیلم تأکید کرد: صحبت‌های حیایی در سایت‌های اینترنتی تحریف شده است.

علی‌رام نورائی در این ارتباط گفت: من هم صحبت‌های ایشان را در سایت‌های اينترنتی خوانده‌ام و معتقدم صحبت‌های این بازیگر تحریف و با سوء تعبیر مواجه شده‌است. ایشان بازیگر معروفی هستند و محال است چنین اتفاقی برایشان افتاده باشد.

تحریف صحبت امین حیایی درباره فیلم جنجالی

وی افزود: این صحبت‌ها توسط سایت‌های خارجی منتشر شده و من فکر می‌کنم کاملا اشتباه است. در پایان این مطلب نیز عنوان شده که من نیز به‌عنوان دیگر بازیگر «قلاده‌های طلا» در این مدت با پیشنهاد جدیدی روبه‌رو نشده‌ام.

نورائی در واکنش به این ادعاها ادامه داد: من پس از «قلاده‌های‌طلا» در فیلم‌های سینمایی «هشتمین روز هفته» و «استرداد» و یک تله‌فیلم بازی کرده‌ام.

هم اکنون هم در سریال «ماتادو» به کارگردانی فرهاد نجفی مشغول ایفای نقش هستم که تصویربرداری آن تا یک ماه دیگر ادامه دارد.

برخی سایت‌های اینترنتی در روزهای اخیر مدعی شدند امین حیایی در گفت‌وگویی رادیویی ضمن اعلام رقم 270 میلیون تومانی برای دستمزد بازی در فیلم «قلاده‌های طلا» گفته‌است پس از بازی در این فیلم هیچ پیشنهادی در سینمای ایران نداشته‌ام و از سوی تهیه‌کنندگان بایکوت شده‌ام.

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر گهر

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه