تاریخ برگزاری فینال جام ملت های اسیا 2019
برنامه کامل و زمان بندی مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ – در امارات با مسیر تیم ها پس از هر مرحله گروهی و تصاویر استادیوم ها و محل برگزاری رقابت ها در مطلب زیر تاریخ برگزاری فینال جام ملت های اسیا ۲۰۱۹ را دنبال کنید…
تاریخ برگزاری فینال جام ملت های اسیا ۲۰۱۹
مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا در سال ۲۰۱۹ از تاریخ ۱۵ دی (شنبه) لغایت ۱۲ بهمن برای نخستین بار با حضور ۲۴ تیم به میزبانی امارات برگزار می شود. این رقابت ها در چهار شهر ابوظبی، شارجه، دبی و العین و هفت ورزشگاه انجام می شود.
تیم ملی ایران در گروه چهارم این رقابت ها با تیم های یمن، ویتنام و عراق هم گروه است که به همین ترتیب برابر این حریفان قرار می گیرد.
استرالیا مدافع عنوان قهرمانی نیز با سوریه، فلسطین و اردن در یک گروه قرار گرفت. از گروه E همه که عربستان سرگروه است می توان به عنوان گروه مرگ نام برد، جایی که این تیم با قطر، کره شمالی و لبنان هم گروه شده است.
برنامه کامل رقابت ها به شرح زیر است:
گروه A: امارات، تایلند ، هند، بحرین
امارات – بحرین (۱۵ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه زاید ابوظبی
تایلند – هند (۱۶ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
**
بحرین – تایلند (۲۰ دی) ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه آل مکتوم دبی
هند – امارات (۲۰ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه زاید ابوظبی
**
امارات – تایلند (۲۴ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه بن زاید العین
هند – بحرین (۲۴ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه شارجه
گروه B: استرالیا، سوریه ، فلسطین، اردن
استرالیا – اردن (۱۶ دی) ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه بن زاید العین
سوریه – فلسطین (۱۶ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه شارجه
**
اردن – سوریه (۲۰ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه شیخ خلیفه العین
فلطسین – استرالیا (۲۱ دی) ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه مکتوم بن رشید دبی
**
استرالیا – سوریه (۲۵ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه شیخ خلیفه دبی
فلسطین – اردن (۲۵ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه محمدد بن زاید ابوظبی
گروه C: کره جنوبی ،چین ، قرقیزستان، فیلیپین
چین – قرقیزستان (۱۷ دی) ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه آل مکتوم دبی
کره جنوبی – فیلیپین (۱۷ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه شیخ خلیفه العین
**
فیلیپین – چین (۲۱ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
کره جنوبی – قرقیزستان (۲۱ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه بن زاید العین
**
کره جنوبی – چین (۲۶ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
قرقیزستان – فیلیپین (۲۶ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه آل مکتوم دبی
گروه D: ایران ،عراق، ویتنام، یمن
ایران – یمن (۱۷ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه بن زاید ابوظبی
عراق – ویتنام (۱۸ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه زاید اسپورت دبی
**
یمن – عراق (۲۲ دی) ساعت ساعت ۱۷ ورزشگاه شارجه
ویتنام – ایران (۲۲ دی) ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
**
ایران – عراق (۲۶ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه آل مکتوم دبی
ویتنام – یمن (۲۶ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه بن زاید العین
گروه E: عربستان ،قطر ، لبنان ، کره شمالی
عربستان – کره شمالی (۱۸دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه بن رشید دبی
قطر – لبنان (۱۹ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه بن زاید العین
**
لبنان – عربستان (۲۲ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه آل مکتوم دبی
کره شمالی – قطر (۲۳ دی) ساعت ۱۴:۳۰ورزشگاه شیخ خلیفه العین
**
عربستان – قطر (۲۷ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه زاید اسپورت ابوظبی
لبنان – کره شمالی (۲۷ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه شارجه
گروه F: ژاپن ،ازبکستان، عمان ، ترکمنستان
ژاپن – ترکمنستان (۱۹ دی) ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
ازبکستان – عمان (۱۹ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه شارجه
**
ترکمنستان – ازبکستان (۲۳ دی) ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه مکتوم بن رشید دبی
ژاپن – عمان (۲۳ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه زاید اسپورت ابوظبی
**
ژاپن – ازبکستان (۲۷ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه خلیفه العین
عمان – ترکمنستان (۲۷ دی) ساعت ۱۷ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
به گزارش جی پلاس؛ برنامه مرحله نیمه نهایی و فینال رقابت ها به شرح ذیل است؛
نیمه نهایی
دوشنبه ۸ بهمن ژاپن- ایران ساعت ۱۷:۳۰
سه شنبه ۹ بهمن قطر- امارات ساعت ۱۷:۳۰