مطالب پيشنهادي

به چه صورت میزان سرعت انتقال اطلاعات در گوشی‌ اندرویدی را بصورت لحظه‌ای بررسی نماییم

تاريخ : 13 جولای
بازدید : 661

به چه صورت میزان  سرعت انتقال اطلاعات در گوشی‌ اندرویدی  را بصورت لحظه‌ای بررسی نماییم

به چه صورت میزان  سرعت انتقال اطلاعات در گوشی‌ اندرویدی  را بصورت لحظه‌ای بررسی نماییم, جدید 1400 -گهر

در سیستم‌عامل اندروید ۴ به بالا، ابزاری به نام Data Usage Tool وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا به آسانی دریابید که گوشی‌هوشمند شما و برنامه‌هایش، به تبادل چه میزانی از داده در طول دوره خاصی پرداخته‌اند.

بگذارید با یه برنامه بسیار ساده در این رابطه یعنی نت‌لایو شروع کنیم. پس از نصب و فعال‌سازی، برنامه خود را در قسمت اعلانیه‌های دستگاه اندرویدی شما جای خواهد داد  تا میزان داده‌های ورودی و خروجی را به شما اطلاع دهد. شاید شما مایل باشید تا مدت‌زمان بروزرسانی این اطلاعات را تا یک ثانیه کاهش دهید تا آماری کاملاً لحظه‌ای به شما ارئه شود یا این مدت‌زمان را افزایش دهید تا در میزان مصرف باطری دستگاه شما صرفه‌جویی شود.به‌خاطر داشته باشید که نت‌لایو به همراه یک ویجت برای صفحه خانه ارائه می‌شود که در صورت عدم رضایت شما از بخش اعلانیه‌ها، می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

این برنامه نیز ممکن است به سادگی برنامه قبلی که معرفی کردیم، به نظر برسد؛ اما در واقع این برنامه کمی پیشرفته‌تر از مورد پیشین است. این برنامه بسیار منعطف بوده و به شما اجازه می‌دهد تا با تغییر رنگ، موقغیت، میزان شفافیت و اندازه‌ی فونت اطلاعات، آن را به سلیقه‌ی خود شخصی‌سازی کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید نسخه جدید این برنامه را با قیمت ۱ دلارخریداری نمایید تا امکانات بیشتری در اختیار شما قرار بگیرید. ویژگی‌هایی نظیر: گزینه‌ای برای نمایش اطلاعات در نوار وضعیت، پنهان‌سازی قرائت در زمانی که ترافیکی وجود ندارد و مواردی دیگر.

برنامه بعدی کول‌تول نام دارد که می‌توان آن را یک ابزار All-in-one و کامل در زمینه بررسی و پایش فعالیت سیستم نام برد. این برنامه اطلاعاتی لحظه‌ای و بلادرنگ را در رابطه با دستگاه اندرویدی، فرکانس پردازنده، مصرف رم، دمای باتری، وضعیت GPS و دیگر آیتم‌های مشابه را در اختیار شما خواهد گذاشت. صدالبته که آمار شبکه نیز در این لیست وجود دارد؛ اما شما می‌بایست اول آنها را فعال کنید. بدین منظور به Labels panel رفته و Network Traffic را فعال نمایید. همچنین از همین بخش تنظیمات می‌توانید موقعیت نمایش ابزارها را نیز انتخاب کنید. برای حذف نمایش تبلیغات و دسترسی به آماری پیشرفته‌تر در رابطه با شبکه،

و اما به عنوان آخرین برنامه، تصمیم داریم برنامه Internet Speed Meter Lite را به شما معرفی کنیم. این برنامه اطلاعات مختصر و مفیدی را در نوار وضعیت شما به نمایش در آورده و آنها را هر یک ثانیه به‌روز خواهد کرد. همچنین این برنامه به موازات بررسی ترافیک تبادلی لحظه‌ای، به تهیه گزارش از مجموع مصرف روزانه شما نیز خواهد پرداخت. شما می‌توانید با پرداخت مبلغی اندک و خرید نسخه کامل، از قابلیت مخفی‌شدن خودکار برنامه در صورت عدم وجود هیچگونه‌ ترافیکی، بهره‌مند شوید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي