Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

بهشت گمشده روس‌ها + عکس

دسته بندي : اخبار,گوناگون
تاريخ : ۱۵ اسفند
بازديد : 675

“کریمه” با نام رسمی جمهوری خودمختار کریمه، شبه‌جزیره زیبایی در شمال ساحل دریای سیاه یک منطقه توریستی به شمار می رود که از قبل از شکل گیری اتحاد جماهیر شوروی به خاطر مناظر و آب و هوای نسبتا گرم و خطوط ساحلی آن مورد توجه روس ها بود و به «زمین بازی و تفریح تزارهای روسیه» شهرت داشت.

این منطقه معمولا در میان فهرست توریستی ترین نقاط جهان قرار می گیرد و سال گذشته نیز در جمع ۲۰ نقطه دیدنی جهان برای گردشگران از سوی نشنال جئوگرافی معرفی شد.

کریمه که وسعتی به اندازه کشور بلژیک دارد یک منطقه مهم کشاورزی و یکی از مراکز مهم تولید تنباکو در جهان به شمار می آید ۶۰ سال قبل از سوی رهبر اتحاد جماهیر شوروی به اوکراین هدیه داده شد.

از لحاظ تاریخی نیز این شبه جزیره هموراه صحنه اشغال و تاخت و تاز بوده و از امپراطوری بیزانس و عثمانی گرفته تا آلمان نازی و اکنون نیز روسیه و غرب بر سر آن مناقشه بوده است.

روس ها حضور خود در کریمه را از قرن ۱۸ میلادی توسعه دادند و پایگاه دریایی خود در کریمه را در سال ۱۷۸۳ تاسیس نمودند و فقط در یک دوره و آن هم در زمان اشغال توسط نازی ها قطع شده است.

بخوانید :   قرعه کشی دورهمی جدید

مجموعه عکس زیر توسط “سرجی فرادکوف” عکاس نشنال جئوگرافی از مناظر طبیعی و دیدنی کریمه تهیه و منتشر شده است.

 

1 qqbb بهشت گمشده روس‌ها + عکس
qqbb1 بهشت گمشده روس‌ها + عکس
qqbb2 بهشت گمشده روس‌ها + عکس
qqbb3 بهشت گمشده روس‌ها + عکس
qqbb4 بهشت گمشده روس‌ها + عکس
qqbb5 بهشت گمشده روس‌ها + عکس
qqbb7 بهشت گمشده روس‌ها + عکس
qqbb8 بهشت گمشده روس‌ها + عکس

 

منبع: فرارو

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي