مطالب پيشنهادي

بهترین زمان برای خرید در قشم

تاريخ : ۲۸ آذر
بازديد : 379

بهترین زمان برای خرید در قشم

قشم،یکی از جزایر زیبای جنوب ایران است که میشه با سفر به آنجا هم برای خرید و هم تفریح بهترین خاطره رو ساخت.

571142 Gahar ir بهترین زمان برای خرید در قشم

بازارها و مراکز قشم برای خرید

مسلماً جزیره قشم پیش از اینکه با طبیعتش به شهرت برسد، با مراکز خرید ویژه‌اش به شهرت رسیده بود و سالیان متمادی، گردشگران و خانواده‌های زیادی به بازارهای قشم سر می‌زدند. از حق نگذریم که طبیعت قشم هم در چند سال اخیر لااقل به ایرانیان شناسانده شد و خرید از قشم پس از مدت‌ها، کمی راه را برای شکوفایی دیگر جاذبه‌های قشم باز کرد!! این در حالی‌ست که طبیعت قشم از سال‌ها قبل شکوفا بوده اما کمتر به آن توجه شده است!

673700 Gahar ir بهترین زمان برای خرید در قشم

فصل تابستان بهترین فصل برای خرید از قشم است؛ می‌توان بدون هیچ بحثی این نکته را پذیرفت، که در تابستان به علت گرمای هوای مناطق جنوبی ایران، گردشگران کمتری به این نواحی سفرمی‌کنند و همین موضوع زمینه‌ساز افت قیمت‌ها می‌شود.

بهترین زمان سفر به قشم، یکی از برترین مقاصد گردشگری استان هرمزگان و جنوب ایران، بسته به برنامه و هدف شما از سفر به آن می‌تواند متفاوت باشد؛ اما معمولا زمستان فصل خوبی برای سفر به این جزیره است؛ البته این موضوع را در ادامه از جوانب مختلف بررسی می‌کنیم. در صورتی که قصد داریم با تور به این جزیره سفر کنید.

615993 Gahar ir بهترین زمان برای خرید در قشم

بهترین زمان سفر به قشم که به حق می‌توان آن را برترین مقصد گردشگری استان هرمزگان نامید، جزیره شگفتی‌ها و عجایب طبیعی است و در چند نقطه از آن شاهد پدیده‌های هستیم که طبیعت با قدرت فرسایشی خود خالق آن‌ها بوده است  جذابیت‌های قشم تنها به جاذبه‌های طبیعی منحصر‌به‌فرد آن مثل تنگه چاه‌کوه، غار خربس، دره ستارگان، جزایر ناز و جنگل حرا ختم نمی‌شود، بلکه جاذبه‌های فرهنگی آن همچون لباس‌های محلی و صنایع‌دستی این جزیره نیز باعث جذب گردشگران زیادی به می‌شود.

بخوانید :   بیش از 300 اسم دختر با حرف ن - به همراه معنی

جزیره قشم جاذبه‌های طبیعی بسیار زیادی هم دارد که می‌توانند سفر به این جزیره را برای گردشگران بسیار جذاب کند. به این فکر نکنید که در تابستان بازدید از جاذبه‌های قشم دشوار خواهد بود؛ چرا که اکثر این جاذبه‌ها ساحلی‌اند و شما می‌توانید به آب‌تنی در خلیج فارس و بادهای خنک ساحلی امیدوار باشید!

647669 Gahar ir بهترین زمان برای خرید در قشم

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+