مطالب پيشنهادي

بهترین روش استفاده از کرم صورت

دسته بندي : سلامت,پوست و مو
تاريخ : 3 جولای
بازدید : 972

بهترین روش استفاده از کرم صورت

اگر مطمئن نیستید که چطور باید از کرم صورتتان استفاده کنید، در این راهنما روش استفاده از آنرا خواهید آموختشاید هنگامی که در مورد روش صحیح برای استفاده از کرم صورت صحبت می‌کنیم، برایتان کمی عجیب باشد، اما واقعا روش‌هایی وجود دارد!

بسیار خب، بیایید ببینیم چه کارهایی باید انجام دهید؟

اول صورتتان را بشویید

مهم نیست چه زمانی از شبانه روز می‌خواهید کرم صورتتان را استفاده کنید، بهرحال باید قبلش صورتتان را بشوییدبدین ترتیب از شر عرق، دوده، آرایش و هر چیز دیگری خلاص می‌شویداین کار اجازه خواهد داد تا کرم به منافذ پوستتان داخل شده و معجزه کندهمچنین حواستان باشد که از پاک کننده‌های صورت ملایم استفاده کنید.

بهترین روش استفاده از کرم صورت, جدید 1400 -گهر

استفاده روی پوست مرطوب

همیشه کرم صورتتان را روی پوست رطوبت دار بمالیداگر بخواهید صبر کنید تا پوستتان کاملا خشک شود، کرمتان تاثیری نخواهد گذاشتزمانی که کرم‌ها روی پوست مرطوب مالیده شوند، بهتر می‌توانند رطوبت پوست را حفظ کنندپس از اتمام کار، با تماس ملایم حوله، پوستتان را خشک نمایید.

مقادیر کمی کرم استفاده کنید

بهترین روش استفاده از کرم صورت این است که از مقادیر کم استفاده کنیداستفاده از مقدار زیادی کرم، الزاما همیشه نتیجه‌ی بهتری نخواهد داشت، بلکه فقط زمان بیشتری از شما خواهد گرفتپوست شما بجای اینکه چرب و چسبناک شود، باید کرم را به خود جذب کند.

 

کرم را با نوک انگشت به پوستتان بزنید

بجای اینکه انگشتتان را در قوطی کرم فرو کنید و به پوستتان بمالید، کرم را بصورت نقاطی کوچک در سراسر صورتتان بگذارید.آنگاه به آرامی پوستتان را ماساژ دهید و کرم را در سطح پوست پخش کنیدبدین ترتیب خواهید توانست کرم را به هر بخشی از صورتتان بمالید.

منبع: sorkhabsefidab.com
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي