X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

بمب گذاری مقابل خانه پدر شهید حججی / عکس

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : ۲۷ شهریور
بازديد : 553

شب گذشته با مشکوک شدن یکی از اهالی محل به یک شیئی زیر خودرو مزدا مقابل خانه پدر شهید حججی پلیش را در جریان گذاشت و با بررسی مشخص شد که شیئ مذکور یک بمب کوچک زمانداز بوده

1406266 660 بمب گذاری مقابل خانه پدر شهيد حججی / عكس

حوالی ساعت ۸ یکشنبه شب، کارگر مغازه لبنیاتی در حوالی منزل پدر شهید حججی در نجف آباد اصفهان بسته مشکوکی را زیر خودروی مزدا مشاهده کرد و در این خصوص با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت.

به دنبال این موضوع نیروهای امنیتی و پلیس در بلوار شهیدان حجتی حضور پیدا کرده و ضمن مسدود کردن مسیرهای منتهی به این محله، تدابیر ویژه ای در این خصوص اتخاذ کرد ند.

نیروهای انتظامی، خودروهای آتش نشانی، آمبولانس، نیروهای بسیج و سپاه از جمله حاضرین در این محدوه بودند.

بنا بر این گزارش بسته مشکوک در حد و اندازه  یک ضبط صوت بود که از زیر خوردو به وسیله ربات کنترل از راه دور خارج شد و در پیاده رو قرار گرفت.

دقایقی بعد تایمر سیستم متوقف شد و تیم خنثی سازی بمب سپاه به فرآیند خنثی سازی آن پرداخت.

این بسته دارای سیم های متعدد و ساعت بود و به صورت آهنربایی زیر خودرو نصب شده بود. اطراف بسته مشکوک را با استفاده از کیسه های شن پوشش دادند.

بخوانید :   پخش فیلم دو دختر اصفهانی اشتباه بود
1505737942 بمب گذاری مقابل خانه پدر شهيد حججی / عكس

ساعتی بعد بسته مشکوک توسط یگان خنثی سازی به وسیله یک دستگاه تویوتا از محل خارج شد و چند آمبولانس نیز خوردوی حامل بسته مشکوک را تا محل مقصد همراهی کردند.

1505780732 بمب گذاری مقابل خانه پدر شهيد حججی / عكس
آرامش کامل در منطقه برقرار است .

بمب کشف شده در بیابان منفجر شد

گزارش خبرنگار مهر حاکی است، عملیات تیم خنثی سازی سپاه موفقیت آمیز بوده و بمب کار گذاشته شده در زیر ماشین مزدا ۳۲۳ در بیابان های حومه جنوبی شهر منفجر شده است.

گزارش ها حاکی از آن است که صدای انفجاری که در محلات جنوبی نجف آباد شنیده شد به علت منفجر کردن بمب کشف شده در بیابانهای اطراف شهر بوده است

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي