مطالب پيشنهادي

بلاتر: ایران به میزبانی دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ علاقه مند است

تاريخ : 9 نوامبر
بازدید : 613

«ژوزف سپ بلاتر» که به منظور شرکت در آیین اختتامیه مسابقات جام جهانی فوتبال نوجوانان زیر ۱۷ سال به امارات عربی متحده سفر کرده است، جمعه شب این مطلب را در گفت و گو با خبرنگاران در شهر ابوظبی پایتخت امارات عربی متحده بیان کرد

 بلاتر: ایران به میزبانی دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ علاقه مند است, جدید 1400 -گهر

وی تصریح کرد: مسوولان ایران برای میزبانی تعدادی از دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام آمادگی کردند اما ما در ˈفیفاˈ به تنهایی نمی توانیم در مورد انتقال تعدادی از دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به کشورهای خلیج فارس که در همسایگی قطر قرار دارند، تصمیم گیری کنیم.

رییس فدراسیون بین المللی فوتبال تاکید کرد: این موضوع بیشتر از آنکه فوتبالی باشد، سیاسی است و ˈفیفاˈ به تنهایی نمی تواند در این خصوص تصمیم گیری کند.

 

سپ بلاتر تاکید کرد: مرحله نهایی مسابقه های جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ به یقین در قطر برگزار می شود و تنها چیزی که در این راستا، مورد بحث است، برگزاری مسابقات در فصل زمستان است و یا اینکه این مسابقات در کدامیک از ماه های دسامبر یا نوامبر برگزار شود، بهتر است.

«ژوزف سپ بلاتر» که پیش از آمدن به امارات عربی متحده از ایران دیدن کرده است، تصریح کرد: برای ما هیچ مشکلی وجود ندارد که تعدادی از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در کشورهای همسایه از جمله ایران برگزار شود اما تمایل قطر نیز در این خصوص شرط است.

 

رییس فدراسیون بین المللی فوتبال توضیح داد: مسوولان ایران تاکید کردند، آنها از میزبانی تعدادی از دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ بسیار خوشحال می شوند و ایران بزرگترین کشور حوزه خلیج فارس است.

وی افزود: همانگونه که امارات عربی متحده برای شرکت در میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ مصمم است و در این خصوص گفت و گوهای مقدماتی را انجام داده است.

منبع:دانا

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي