X بستن تبلیغات
آپلود عکس
مطالب پيشنهادي

اسامی برندگان پنجمین جشنواره جام جم (برگزیدگان تلویزیون)

تاريخ : ۲۲ اسفند
بازديد : 218

برندگان پنجمین جشنواره جام جم با همه حواشی های رای گیری شب گذشته با اعلام برندگان پایان یافت.

این برنامه با حواشی هایی از جمله خداحافظی ماه عسل و انتقادهای عادل فردوسی پور همراه بود که در ادامه مشاهده می کنید.

jashnvare jamejam اسامی برندگان پنجمین جشنواره جام جم (برگزیدگان تلویزیون)

سریال‌ منتخب: پایتخت ۵

برنامه شاخص: «نود» با اجرای عادل فردوسی پور

برنامه‌ پرمخاطب: «حالا خورشید» با اجرای رضا رشیدپور

تیتراژ: مهران مدیری (دورهمی)

بازیگر زن: مریم مؤمن

بازیگر مرد: حسام منظور

مجری زن:   فاطمه امینی برای برنامه تلویزیونی «مل مل»

مجری مرد: رضا رشیدپور برای برنامه «حالا خورشید»

بهترین مدیر دوبلاژ و صداپیشگی: افشین زینوری و سعید شیخ زاده

بهترین صداپیشگی: مینو عزنوی

 برگزیدگان کمیسیون‌های پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم

برگزیدگان کمیسیون مسابقات و سرگرمی جشنواره جام جم

بهترین اجرا: محمدرضا گلزار برای مسابقه «برنده باش»

بهترین کارگردان: مصطفی امامی برای مسابقه «پنج ستاره»

بهترین مسابقه: مسابقه «کودک شو» به تهیه کنندگی ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری

برگزیدگان کمیسیون نمایش جشنواره جام جم

بهترین تهیه کننده: ایرج محمدی برای  سریال «دلدادگان»

بهترین کارگردان : احمد معظمی برای سریال «سارق روح»

بهترین نویسنده:  احسان جوانمرد، سریال «بانوی عمارت»

بهترین بازیگر زن : گلچهره سجادیه، سریال «آنام»

بهترین بازیگر مرد: حسین محجوب، سریال «محکومین»

بهترین دستاورد ویژه هنری:محسن چاوشی خواننده تیتراژ سریال «سایه بان»

بخوانید :   عکسهای لیلا اوتادی در مراسم افطاری کنار همکارانش

تندیس ویژه جشنواره برای اثرگذاری و امید افزایی: سریال «پدر»

تندیس ویژه پنجمین جشنواره جام جم برای گروه خردسالان: سریال «بچه مهندس»

تندیس ویژه جشنواره برای اثر جریان ساز در جذب مخاطب تلویزیون: سریال «پایتخت ۵»

برگزیدگان کمیسیون پویانمایی جشنواره جام جم

بهترین تهیه کننده مجموعه و سریال:سید مسعود صفوی برای انیمیشن «ناز بالش»

بهترین کارگردان مجموعه و سریال: علی احمدی برای انیمیشن «جوانمردان»

بهترین تهیه کننده میان برنامه و کلیپ موزیکال: ابوالفضل رازانی برای انیمیشن «بازی کنیم بخندیم»

برگزیدگان کمیسیون مستند جشنواره جام جم

لوح و تندیس بهترین مجموعه مستند: داوود سماواتی یار برای «دست آفریده‌ها» در شبکه دو

لوح و تندیس بهترین مستند تک قسمتی: هادی نعمت اللهی برای «مارش میرا» در شبکه سه

لوح و تندیس بهترین کارگردانی: جواد قارایی برای مستند ایرانگرد در شبکه یک

برگزیدگان کمیسیون برنامه‌های ترکیبی جشنواره جام جم

بهترین برنامه ترکیبی: عادل فردوسی پور در بخش تهیه کنندگی برای برنامه «نود» – رامین موسوی برای تهیه کنندگی «صبحی دیگر» – جواد فرحانی برای تهیه کنندگی «هزار داستان»

بهترین اجرا: احسان علیخانی برای برنامه «ماه عسل» – محمدجعفر خسروی برای برنامه «زنده باد زندگی» -محمد دلاوری برای برنامه «پایش» – رضا رشیدپور برای برنامه «حالا خورشید» – ندا ملکی برای برنامه «آفتاب شرقی» – زینب ابوطالبی برای برنامه «نیمه پنهان ماه»

بخوانید :   باران کوثری ممنوع المشهد شد!

بهترین تحقیق و پژوهش: توحید آتش یار برای برنامه «پایش»

بهترین برنامه کودک و نوجوان: «بازی ویزیون» به تهیه کنندگی سید مهدی حسینی – «سر سفره خدا» به تهیه کنندگی حمیدرضا عطارود

بهترین گروه تولید تلویزیونی: سعید رضایت برای برنامه «ماه عسل»

تندیس اهتمام به زبان فارسی: علی هنرور برای برنامه «صبح بخیر ایران»

تندیس ویژه پنجمین جشنواره جام جم برای تلاش مستمر در برنامه‌های مناسبتی: فرشاد حسینی برای برنامه «صحیفه نور»

تندیس بهترین برنامه برای تاثیرگذاری و اجرای امیدآفرین: رامبد جوان و سید علی احمدی برای برنامه «خندوانه»

تندیس ویژه برای مجری مولف و برنامه ساز: مهران مدیری و مصطفی احمدی تهیه کننده برنامه «دورهمی»

جوایز بخش چهل سالگی انقلاب و فضای مجازی

فضای مجازی: محمد طرخانی برای سایت و شبکه اجتماعی شبکه قرآن – سمیه فیروزفر برای شبکه‌های اجتماعی شبکه پویا – گودرز عزیزی برای سایت و شبکه‌های اجتماعی برنامه «به خانه برمی گردیم»

چهل سالگی انقلاب: ایمان گودرزی برای مستند «عزت» – مهدی سموعی برای برنامه گفتگو محور «۴۰۱۳» در شبکه چهار – مهدی نقویان برای مستند «در برابر طوفان ۲» و موشن‌گرافی «اولین‌ها»

 

 

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي