دانلود فیلم خارجی رایگان

برد فولاد و توقف تراکتور سازی و سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 2 آوریل

برتری فولاد خوزستان مقابل بنیادکار ازبکستان

 دیدار تیم‌های فولاد ایران و بنیادکار ازبکستان در چارچوب هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در حضور حدود ۲۵هزار تماشاگر برگزار شد که در پایان ۹۰ دقیقه تیم فولاد ایران با تک گل ایوب والی که در دقیقه ۷۶ به ثمر رسید، به پیروزی دست یافت.

برد فولاد و توقف تراکتور سازی و سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در حالی که تنها چند ثانیه از آغاز این دیدار گذشته بود، بازیکنان فولاد بلافاصله حمله‌ای را ترتیب دادند و در نهایت پاس عرضی اسماعیل شریفات مقابل دروازه حریف توسط مدافع بنیادکار بلوکه شد.

تماشاگران خوزستانی از همان ابتدای بازی شروع به تشویق فولاد کردند و حمله لحظات ابتدایی این تیم سبب شد تا تماشاگران با شور و هیجان بیشتری به تشویق تیم محبوب خود بپردازند.

در دقیقه ۱۰ این دیدار یک ضربه پشت دروازه بنیادکار برای فولاد بدست آمد که در نهایت ضربه بختیار رحمانی با اختلاف کمی از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه ۱۴ یک ضربه کرنر برای فولاد بدست آمد که این ضربه نیز برای بازیکنان فولاد به راحتی از دست رفت.

دقیقه ۱۷ ضربه بازیکنان بنیادکار با اختلاف بسیار زادی از بالای دروازه فولاد بیرون رفت.

دقیقه ۲۱ میز بازیکنان فولاد حمله‌ای دیگر را به سمت دروازه بنیادکار ترتیب دادند که ضربه آرام غلام‌رضا رضایی با اختلاف زیادی از کنار به خارج از چارچوب زده شد.

در دقیقه ۲۴ این دیدار کمک داور بازی به سرمربی بنیاکار تذکر داد تا آی‌دی کارت خود را به گردن بیندازد.

در ادامه هر دو تیم بازی متعادلی را از خود نشان دادند و در دقیقه ۲۹ یک ضربه آزاد برای بنیادکار بدست آمد که سردار رشیدف یک سانتر را به سمت راست ارسال کرد که هیچ یک از بازیکنان بنیادکار برای دریافت این توپ حضور نداشتند.

فریادهای”خوزستان… برزیلته” تماشاگران نیز از جمله حاشیه‌های جالب این دیدار بود.

در پایان نیمه نخست دو تیم با نتیجه تساوی صفر بر صفر به رختکن رفتند.

دقایق ابتدایی نیمه دوم با حمله بنیادکار آغاز شد.

دقیقه ۴۸ ساسان انصاری ضربه‌ای را از راه دور به سمت دروازه بنیادکار روانه کرد که توسط دروازبان این تیم رفع شد.

در ادامه بازی بیشتر در میانه زمین دنبال شد.

دقیقه ۵۳ سروش رفیعی ضربه‌ای را با پای چپ به دوازه بنیادکار زد که با واکنش خوب دروازبان بنیادکار مواجه شد.

اسماعیل شریفات در دقیقه ۵۴ مصدوم شد که پس از حضور پزشکان تیم دوباره به زمین بازگشت ولی در نهایت نتوانست به بازی ادامه دهد و به جای او لوسیانو پریرا به زمین آمد.

دقیقه ۵۹ یک موقعیت مناسب برای فولاد بدست آمد که بازیکن فولاد در آفساید قرار گرفت.

دقیقه ۶۱ هم یک موقعیت عالی برای پریرا بدست آمد و او هم به راحتی این موقعیت تک به تک را از دست داد.

در دقایق بعدی هم حملات پی در پی فولاد ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم فشار زیادی را به دروازه بنیادکار وارد کردند.

دقیقه ۶۹ هم داور این دیدار یک کارت زرد را به بازیکن بنیادکار نشان داد و یک ضربه ایستگاهی را برای فولاد گرفت.

بختیار رحمانی هم با یک شوت نسبتا آرام توپ را روانه دستان دروازبان بنیادکار کرد.

دقیقه ۷۶ با ارسال کرنر بازیکنان فولاد و ضربه سر ایوب والی فولادی‌ها موفق شدند گل با ارزشی را وارد دروازه بنیادکار بزنند.

با زدن گل فولاد تماشاگران خوزستانی با حمایت بیشتری تیم محبوب خود را تشویق کردند.

دقیقه ۸۲ هم یک فرصت دیگر برای بازیکنان فولاد بدست آمد که در محوطه جریه بنیادکار این توپ با ضربه مدافعان تیم ازبکی از دست رفت.

فولاد با این پیروزی هشت امتیازی شد و و در یک قدمی صعود به مرحله بعد قرار گرفت.

فولاد در این بازی با ترکیب سوشا مکانی، بختیار رحمانی، اسماعیل شریفات (پریرا) ، مهدی بدرلو، پادوانی، ایوب والی، مهرداد جماعتی، امید خالدی، ساسان انصاری (چاوز) ، غلامرضا رضایی (ایوب کلانتری) و سروش رفیعی به مصاف بنیادکار تیم چهارم جدول رده بندی لیگ ازبکستان رفته است.

توقف تراکتورسازی مقابل العین

 در ادامه هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، تراکتورسازی ایران از ساعت ۱۹ در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان العین امارات بود که این بازی در پایان با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

نیمه اول:
سعید دقیقی در دقیقه ۲۰ بازی، روی ارسال حبیب گردانی که از روی نقطه کرنر انجام شد، توانست با ضربه سر دروازه العین را باز کند.

پس از به ثمر رسیدن گل تراکتورسازی، دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند و توانستند یکی، دو مقعیت نصفه‌ونیمه روی دروازه‌ها خلق کنند. در یکی از این فرصت‌ها، آسامو‌آ ژیان با حامد لک تک به تک شد که خروج به موقع لک از دروازه موجب شد خطری روی دروازه تراکتور ایجاد نشود.

در دقیقه اول وقت‌های اضافی نیمه اول کریم انصاری‌فرد موقعیت خوبی را به دست آورد اما ضربه این بازیکن ملی‌پوش با واکنش دروازه‌بان العین روبه‌رو شد.

نیمه دوم:
در آغاز نیمه دوم بازی العین پشت محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ضربه عمر عبدالرحمان پس‌ از برخورد با دیوار دفاعی به بیرون رفت. العین بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داد و چند فرصت گلزنی را روی دروازه تراکتورسازی خلق کرد.

در دقیقه ۵۴ بازی، عمر عبدالرحمان پاس زیبایی را پشت مدافعان تراکتورسازی ارسال کرد که آساموآ ژیان این فرصت را به گل تبدیل کرد.

در ادامه بازی در دقیقه ۵۹ بازی عمر عبدالرحمان یک پاس دیگر را درون محوطه جریمه تراکتورسازی ارسال کرد که این بار برادرش محمد عبدالرحمن، توانست از فرصت بدست آمده استفاده کند و گل دوم العین را به ثمر برساند.

یک دقیقه پس‌از گل دوم العین، فرشاد احمد زاده روی حرکت انفرادی، مدافعان العین را پشت‌سر گذاشت و توانست در دقیقه ۶۰ بازی، گل دوم تراکتورسازی را با ضربه پای چپ به ثمر برساند.

این بازی در حضور بیش‌از ۵۰ هزار تماشاگر برگزار شد.

تراکتورسازی با ترکیب حامد لک، حبیب گردانی، مهدی کیانی، مهدی کریمیان، علی کریمی (دقیقه ۶۹ محمد ابراهیمی)، کریم انصاری‌فرد، محمد نصرتی، فرشاد احمدزاده، میلاد فخرالدینی، سعید دقیقی و مرتضی اسدی بازی را آغاز کرد.

تیم العین نیز با ترکیب عسامه ژیان، اسماعیل احمد، یاسین القناسی، عمر عبدالرحمان، محمد عبدالرحمن، خالد عیسی، هلال سعید، محمد احمد قریب، الکس بروسک، فارث جمعه و محمد قائد و به سرمربیگری زلاتکو دالیچ این بازی را آغاز کرد.

تراکتورسازی با این نتیجه پنج امتیازی شد و بالاتر از لخویای قطر در رده دوم جدول گروه C قرار گرفت. العین امارات هم با شش امتیاز صدرنشین این گروه است.

دیگر بازی این گروه را الاتحاد عربستان و لخویا قطر فردا (چهارشنبه) برگزار خواهند کرد.

توقف سپاهان مقابل الاهلی امارات

 در ادامه هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۲۰:۵۰ امشب تیم فوتبال سپاهان نماینده ایران در گروه D در خانه الاهلی امارات به مصاف این تیم رفت و در نهایت به تساوی بدون گل مقابل این تیم رسید.

سپاهان که در بازی قبلی برابر همین تیم در اصفهان شکست خورده بود، برای صعود به مرحله بعد نیاز مبرمی به سه امتیاز این مسابقه داشت اما در پایان ۹۰ دقیقه تلاش نتوانست گلی وارد دروازه حریف کند تا تنها به یک امتیاز این بازی خارج از خانه برسد.

در حال حاضر سپاهان با ۴ امتیاز در رده سوم جدول این گروه قرار دارد اما در صورت برد الهلال عربستان مقابل السد قطر به رده چهارم سقوط می کند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي