برای این کودک عجیب الخلقه دعا کنید

دسته بندي : اجتماعی,⭐ اخبار
تاريخ : 20 دی

به گزارش منابع خبری، این کودک در این مرکز به شیوه و نوع خاصی نگهداری می شد. در ۷ سالگی بابک زنی کمر همت بست تا او را از زندگی بی ثمرش نجات دهد.

برای این کودک عجیب الخلقه دعا کنید, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

با حضور این مادر دلسوز و زحمت هایش که شاید مقاومت را به زانو دربیاورد این کودک که جزء صدای نا مفهوم کلامی نمی دانست و جز سیاهی رنگی را نمی شناخت رفتارش تغییر کرد و توانست برای اولین بار به جامعه قدم بگذارد ولی این پایان ماجرا نبود.

برای این کودک عجیب الخلقه دعا کنید, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

روز گذشته بابک به همت یک پزشک نیکوکار نخستین عمل زیبایی صورتش را در تهران انجام داد تا ظاهرش نیز مثل باطنش مثل سایر کودکان ایران زمین انسانی شود.

دکتر هرمز پزشک زیبایی درباره بیماری این کودک که در اولین روز تولد توسط خانواده اش رها شد گفت: این یک نوع بیماری نادر است که شاید از هر ۳ هزار کودک یک کودک به این بیماری مبتلا شود.

برای این کودک عجیب الخلقه دعا کنید, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

خانم شیخ احدی ناجی این کودک گفت: زمانی که این کودک را در سن ۷ سالگی دیدم که چطور مورد بی توجهی اطرافیان است و در چه شرایطی به سر می برد؛ دلم سوخت و برای اجتماعی کردن این کودک عزم خودم را جزم کردم.

برای این کودک عجیب الخلقه دعا کنید, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

بر اساس این گزارش شیخ احمدی با یک سال و نیم تلاش شبانه روزی توانست از بابک یک کودک اجتماعی بسازد و راه او را برای رفتن به مدرسه هموار کند.

معلم مدرسه بابک گفت: این کودک از نظر عقلی سالم است و مانند ما بقی کودکان رفتار می کند و حتی از لحاظ ادب و بیان نیز جزو کودکان خوب مدرسه به شمار می آید.

رئیس مرکز توانبخشی تربت جام در این باره گفت: با بررسی هایی که انجام دادیم، متوجه شدیم که هوش این بچه مانند سایر کودکان و حتی بالاتر آنان است. به همین دلیل یک گروه کارشناسی تشکیل دادیم و اولین قدم ها برای آینده بابک برداشته شد.

وی ادامه داد: پس از بررسی های بیشتر پروتز های لازم و سایر نیاز های بابک از خارج از کشور خریداری شد و امسال این موارد تحویل گرفته شد و به مراکز مرتبط ارسال گردید.

گفتی است اولین جراحی زیبایی این کودک که به صورت رایگان بود در تهران و در مرکز فوق تخصصی ۱۵ خرداد انجام شد و به گفته پزشکان بابک ۱۳ مرتبه دیگر باید عمل جراحی انجام دهد تا چهره مشابه سایر کودکان داشته باشد.

بابک قبل از سفر به تهران به دیدار امام هشتم رفت و در حالی که پرچم سیدالشهدا را در آغوش گرفته بود، در خواست کرد تا خود و دوستانش بتوانند یک زندگی مثل سایر کودکان داشته باشند.

منبع: فرارو

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

  1. زهرا

    یا خدا الهی شکرت بخاطر بزرگترین نعمتت سلامتیم

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي