مطالب پيشنهادي

بدون دکلره رنگ موی تیره‌ را به پایه روشن درآوردید

دسته بندي : سلامت,پوست و مو
تاريخ : 27 فوریه
بازدید : 23783

در این بخش که با عنوان بدون دکلره رنگ موی تیره‌ را به پایه روشن درآوردید منتشر شده است به شما آموزش می دهیم که چگونه بدون استفاده از دکلره رنگ موهایتان را روشن تر کنید.

بدون دکلره رنگ موی تیره‌ را به پایه روشن تبدیل کنید

در میان آرایشگران اصطلاحی وجود دارد که می‌گویند « رنگ، رنگ را باز نمی‌کند » اما در صورتی که آرایشگری توانایی و مهارت لازم را داشته باشد، می‌تواند بدون پودر دکلره و با استفاده از اکسیدان و رنگ موی مناسب، رنگ موی تیره‌ای را به پایه روشن درآورد و بدین ترتیب بدون دکلره مو را روشن کرد.

 

بدون دکلره رنگ موی تیره‌ را به پایه روشن درآوردید, جدید 1400 -گهر

روشن کردن رنگ مو بدون دکلره

 

دقت در انتخاب رنگ و اکسیدان مهم ترین نکته روشن کردن رنگ مو با پایه رنگ تیره و آن هم بدون دکلره است

در بازار ایران چندین نوع اکسیدان با درصدهای مختلف وجود دارد ، اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد، شماره ۲ یا ۹ درصد و شماره ۳ یا ۱۲ درصد وجود دارد که با توجه به رنگ دلخواه باید از اکسیدان مناسب آن استفاده کرد.

۱-  در صورتی که شخصی موهای نازک رنگ‌ نشده داشته باشد و بخواهد موی خود را ۳ درجه روشن کند با استفاده از اکسیدان شماره ۲ یا همان ۹ درصد و ترکیب آن با رنگ دلخواه می‌تواند مو را ۳ درجه روشن کند.

۲- اگر مو ضخیم و تیره تر باشد ، باید از اکسیدان درصد بالایی استفاده شود.

۳-  اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد برای موهایی که می‌خواهند تنها یک درجه روشن شود، پیشنهاد می‌شود و اکسیدان ۱۲ درصدی برای روشن کردن ۴ تا ۵ درجه مو کاربرد دارد. باید توجه داشت که رنگ و اکسیدان به تنهایی هیچ تاثیری روی مو ندارند و باید از ترکیب هر دو استفاده کرد.

بدون دکلره رنگ موی تیره‌ را به پایه روشن درآوردید, جدید 1400 -گهر

۴-  موهایی که سفیدی آنها بیش از ۵۰ درصد است، رنگ موهای شماره ۰۰ پیشنهاد می‌شود.

۵-  در برخی از برندهای معروف، رنگ موهایی با نام اسپیشیال بلوند وجود دارد که می‌توان با استفاده از اکسیدان مناسب و بدون پودر دکلره رنگ مو را تا پایه ۶ درجه روشن کرد اگر بتوانید از این رنگها استفاده کنید خیلی به شما کمک خواهد کرد.

در صورتی که مو از قبل هایلایت شده باشد با استفاده رنگ‌های اسپیشیال می‌توان مو را به رنگ دلخواه درآورد.

۶-  باید به این نکته توجه داشت که رنگ و اکسیدان مصرفی برای رنگ مو به جنس و  پایه اصلی رنگ مو بستگی دارد. دقت در انتخاب اکسیدان و رنگ موی مناسب می‌تواند ما را به رنگ دلخواه نزدیک کند.

 گردآوری: گروه سلامت گهر
منبع: دکتر سلام
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي