مطالب پيشنهادي

با بهترین شغل های دنیا اشنا شوید

تاريخ : 10 جولای
بازدید : 2424

با بهترین شغل های دنیا اشنا شوید

محافظ جزیره بهشتی Paradise island
Ben Southall سی و چهار ساله از بین ۳۵۰۰۰ نفر متقاضی از سراسر جهان برای یک شغل رویایی انتخاب شد، کار او شنا کردن، اکتشاف و استراحت در جزیره همیلتون در Great Barrier Reef است، در عین حال او یک وبلاگ برای بهتر کردن اوضاع جزیره درست می کند. او برای مراقبت شش ماهه از یک جزیره گرمسیری استرالیا مبلغ ۱۱۱٫۰۰۰ دلار می گیرد. او همچنین در یک ویلای سه خوابه دارای استخر بدون اجاره زندگی می کند.

با بهترین شغل های دنیا اشنا شوید, جدید 1400 -گهر

تست کننده رختخواب های گران قیمت
یک دانشجوی دانشگاه شهر برمینگهام صاحب شغلی رویایی شد! خوابیدن و دراز کشیدن به شرطی که روی تختخواب های گران قیمت باشند و برای آن حقوق گرفته شود واقعا کاری فوق العاده است. 
Roisin Madigan بیست و دو ساله برای خوابیدن در رختخواب های شیک به مدت یک ماه روزی ۱٫۰۰۰ دلار می گیرد. او در بررسی رختخواب های لوکس شرکت Simon Horn که توسط متخصصین تولید می شود کمک می کند. این شرکت رختخواب های لوکسی تنها مخصوص هتل Savoy تهیه می کند. Craig Roylance  مدیر عامل شرکت می گوید  Roisin نه تنها یک نگاه بی طرفانه به تختخواب هایی که برای فروش است دارد، بلکه تایید او تبدیل به بخشی از معیارهایی شده که از یک خواب شبانه خوب انتظار می رود.  او از ساعت ۱۰ شب تا ۶ صبح در رختخواب های موجود در نمایشگاه شرکت در Edgbaston می خوابد و بعد درباره تجربه اش وبلاگ نویسی می کند.

با بهترین شغل های دنیا اشنا شوید, جدید 1400 -گهر

تست کننده مناطق دنج مسافرتی سراسر جهان
مطمئنا هر کارمند پشت میز نشینی به تامی لینچ حسادت می کند، او به خاطر شغلش در یک سال ۲۷٫۰۰۰ مایل سفر کرده تا مناطق گردشی در سراسر جهان را بررسی کند. آقای لینچ ۲۹ ساله به عنوان بازرس شرکت تفریحی First Choice کار می کند و ارتفاع، سرعت، و کیفیت بازی های ابی سراسر جهان و نیز جنبه های امنیت آنها را چک می کند. او در سال ۲۰۰۸ به شهرهای کوچک Majorca، روستای Lanzarote، ترکیه، مصر، کاستا دل  سل، قاهره، Algarve، جمهوری دومینیکن و مکزیک سفر کرد. اقای لینچ که عنوان شغلش مدیر توسعه و بهبود سبک زندگی است، استخدام شده تا بهترین استخرهای جهان را معرفی کند تا به مجموعه های تفریحی جدید شرکت اضافه شود. او همچنین قابلیت های این مناطق جدید را بر اساس استاندارهای شرکت بهبود می بخشد.

با بهترین شغل های دنیا اشنا شوید, جدید 1400 -گهر

تست کننده آبنبات 
یکی از بهترین شغل های جهان متعلق به یک پسربچه مدرسه ای ۱۲ ساله به نام Harry Willsher است، او رئیس بازرسی یک کارخانه شکلات است. کار هری این است که دستور درست کردن شکلات ها را چک کند.  او این کار را بعد از برنده شدن در رقابت های  Swizzell’s Matlow برای پیدا کردن یک کارمند جدید به دست آورد. به گفته خودش بعد از اولین سفر کاری برای کار جدیدش او حس می کرد به کتاب چارلی و کارخانه شکلات سازی پا گذاشته است. 
او در شرح و توصیف مزه و طعم شیرینی محبوبش Drumstick lolly توانست در رقابت گرفتن این شغل برنده شود. این پسر علاوه بر تست کردن مزه شکلات ها،  فعالیت های کارخانه شرکت در New Mills، Derbyshire را نیز دیده بانی می کند. من نمیدانم که این بهترین شغل جهان است یا نه، اما قطعا شیرین ترینشان است.

با بهترین شغل های دنیا اشنا شوید, جدید 1400 -گهر

تست کننده بازی World of Warcraft
آیا تا حالا World of Warcraft را بازی کرده اید؟ و اگر بازی کردید، آیا خوب بازی می کنید؟ می توانید در یک ساعت ۲۰۰ طلا گرفته و در کمتر از یک هفته به مرحله ۸۰ برسید؟ اگر جوابتان بله است پس شما هم می توانید شغلی را داشته باشید که ۱۲ میلیون بازیکن فقط رویای آن را در سر دارند، بله این شغل تست کننده بازی است! در این سازمان شغل های عجیب دیگر هم هست، آنها اخیرا چندین نفر را به عنوان آزمون کننده بازی استخدام می کنند. انها خصوصا دنبال بازی کننده هایی با زبان های خارجی هستند، پس اگر زبانی غیر انگلیسی دارید و بازیکن خوبی هم هستد در آزمون استخدام آنها  شرکت کنید! در نهایت تنها کارتان این است که حداقل روزی ۴ ساعت بازی کنید.

با بهترین شغل های دنیا اشنا شوید, جدید 1400 -گهر

مدیر سرگرمی موزه (۶ساله)
یک پسر ۶ ساله که می خواست مدیر موزه راه آهن ملی York شود، برای یک شغل دیگر استخدام شد- شغل مدیر سرگرمی. این پسر کوچک جاه طلب بعد از درخواست برای جایگزینی رئیس بازنشسته اندرو اسکات توانست در این موزه صاحب شغلی شود. Sam Pointon  این پسربچه نامه ای با عنوان «درخواست مدیریت» برای مصاحبه گر فرستاد. او در این نامه از استعدادهای خود برای این شغل که شامل تجربه در کار با قطارش بود نوشته بود. او نوشته: من فقط شش سال دارم ولی فکر می کنم بتوانم این کار را انجام  دهم. من یک دستگاه قطار برقی با ریل هایش دارم. و خوب بلدم با آن کار کنم. من می توانم همزمان دو قطار را با هم کنترل کنم
اعضای هیئت مدیره تحت تاثیر نامه سام قرار گرفتند و به او درجه افتخاری مدیر سرگرمی را دادند و شغلی به او دادند. وظیفه او این است که به مدیران موزه بگوید چگونه محیط شادتری در موزه درست  کنند تا بچه ها بتوانند یک روز را در آنجا به بازدید بگذرانند.

عکاس دوچرخه سوار گوگل مپ
گوگل دو مرد جوان خوش شانس را استخدام کرد که با وسیله ای که شبیه سه چرخه است در سرتاسر فرانسه و مناطقی که با ماشین قابل دسترس نیست بگردند و از مناطق تاریخی عکس بیندازند. این سه چرخه وسیله نقلیه ای است با دسته دراز که می تواند ۹ دوربین، یک دستگاه جی پی اس، یک کامپیوتر و یک ژنراتور را نگه دارد. دوچرخه سواران تی شرت های گوگل بر تن کرده و کلاه کاسکت سفید می گذارند و از مناطق مشهور فرانسه دیدن کردن و عکاسی می کنند.

 

منبع: ileev.com

 

 

 

 

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي