مطالب پيشنهادي

بازیگر سریال “نرگس” در تئاتر آمریکا

تاريخ : ۶ مهر
بازديد : 1015

بازیگر سریال “نرگس” در تئاتر آمریکا

6351591557493518072 1 2013927122357  بازیگر سریال نرگس در تئاتر آمریکا

عاطفه نوری همان بازیگری که در سریال “نرگس” در کنار ستاره اسکندری و حسن پورشیرازی بازی داشت، اخیرا در نمایشنامه‌ای از محمد رضایی‌راد در تئاتر بوستون آمریکا روی صحنه رفته است.

«Creatures» یا «مخلوقات» نامِ نمایشی است که به تازگی توسطِ وحدت یگانه در بوستونِ آمریکا به صحنه رفته است.
این نمایش شامل دو نمایشِ جدا به نام‌های «من یک موجودِ بلوتوثی هستم» و «من یک موجود توییتری هستم» است که توسطِ تئاتر تجربی بوستون ( Boston Experimental Theater ) به کارگردانیِ وحدت یگانه با بازیِ لورنا نوکویرا، جارد رایت و عاطفه نوری با موسیقیِ Phil Mantis دو هفته در ماهِ سپتامبر ۲۰۱۳ در The Touch Art Gallery به صحنه رفت.
گروه تئاتر تجربیِ بوستون در سالِ ۲۰۰۸ توسطِ وحدت یگانه تشکیل شده و شکلِ اجرایی‌اش بیشتر برگرفته از نگاهِ آنتونن آرتو است. او به همراهِ گروهش تاکنون نمایش‌هایِ “Spurt of Blood” and “To Have Done with the Judgment of God” (۲۰۱۲), “The Misunderstanding” (۲۰۱۱); “There Is Another Court: An Evening with JonBenet Ramsey” (۲۰۱۱); “Trim: The Tyger Woods Story” (۲۰۱۰); “The Other Woman” (۲۰۰۹), “Crying Deer” (۲۰۰۹); “Play Strindberg: Dance of death”(۲۰۰۷) را اجرا کرده است.
«مخلوقات» اولین همکاریِ تئاتر بوستون با تئاتر ایران و تهران است و همچنین عاطفه نوری بازیگرِ ایرانی نیز اولین همکاری‌اش با این گروهِ آمریکایی را تجربه‌ می‌کند.
این بازیگر چندی پیش در نمایش «چاله»، کار سهیل بیرقی در کنار اندیشه فولادوند و عمار تفتی در تماشاخانه پارین روی صحنه رفته بود.
این گروه قصد دارد با همکاریِ افشین هاشمی، به زودی نمایش‌های دیگری از دیگر نمایشنامه‌نویسانِ ایرانی را هم به صحنه ببرد.

بخوانید :   حضور جمعی از بازیگران در نمایشگاه مهدی پاکدل / 18 عکس

منبع : بانی فیلم آنلاین


آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي