دانلود فیلم خارجی رایگان

بازگشت اصغر فرهادی به ایران /عکس

اصغر فرهادی، کارگردان اسکاری ایران که چندی پیش جایزه بهترین بازیگری را برای فیلم “گذشته” از جشنواره فیلم کن دریافت کرد شامگاه گذشته به ایران آمد.

بانی فیلم نوشت، اصغر فرهادی با استقبال نزدیکان خود در فرودگاه امام خمینی (ره) به وطن برگشت.

فرهادی همچنین با دوربین برنامه تلویزیونی”هفت” به گفتگو پرداخت. وی همچنین با تعدادی از مردم و علاقه مندانش که در فرودگاه حاضر بودند،خوش و بش کرد و حتی با وجود خستگی ناشی از سفر به درخواست برخی از آنان برای دادن امضا نیز با خوشرویی پاسخ مثبت داد.

بازگشت اصغر فرهادی به ایران /عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

خبر دیگر اینکه پاسپورت فرهادی هنگام ورود به فرودگاه به دلیل بروز برخی سوءتفاهمات توسط ماموران گرفته شد که سپس به وی بازگردانده شد. گویا از فرهادی خواسته شده که در آینده برای ادای پاره‌ای از توضیحات مراجعه کند.

فرهادی کارگردان ایرانی است که موفق به کسب جایزه اسکار برای کارگردانی فیلم “جدایی نادر از سیمین” در بخش بهترین فیلم غیر انگلیسی‌زبان شده است. او همچنین نامزد دریافت همین جایزه برای فیلمنامه غیراقتباسی فیلم خود بود. وی همچنین اولین فیلمساز ایرانی است که برنده جایزه بهترین فیلم خارجی در جشنواره گلدن گلوب سال ۲۰۱۲ میلادی به خاطر کارگردانی و نویسندگی این فیلم شد.

بازگشت اصغر فرهادی به ایران /عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در نظرسنجی مجله تایم، وی رتبه چهارمین شخصیت تاثیرگذار در میان ۱۰۰ شخصیت برتر سال ۲۰۱۲ را کسب کرد و در نهایت به عنوان یکی از ۱۰۰ چهره تأثیرگذار سال ۲۰۱۲ از سوی این مجله معرفی شد. او این روزها فیلم “گذشته” را روی پرده سینماهای کشور دارد. این فیلم در جشنواره کن موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن شد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي