دانلود فیلم خارجی رایگان

بازار داغ فساد با دختران خردسال

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 24 اکتبر

به همین دلیل خطرناکترین باندهای مافیایی در ارتباط با قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان در تجارت جنسی در این شهر به فعالیت گسترده مبادرت دارند.

بازار داغ فساد با دختران خردسال, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

فروش دختران جوان و کودکان در خیابانهای کلمبیا به تجارتی سودآور برای سران باندهای قاچاقچیان انسان و سو استفاده از آنان برای بردگی جنسی در کملبیا شده است.
به گزارش نیویورک تایمز ربودن دختران در سنین قبل از ۱۸ سالگی در مناطق فقیرنشین کلمبیا و مدلین و وادار کردن آنان به همکاری با باندهای فروش مواد مخدر و فروش خود به اربابان باندها در قبال تامین هزینه‌های زندگی خانواده خود امری طبیعی رواج پیدا کرده است.

 

بسیاری از جنایت‌های سازمان یافته با وعده‌های لباس شیک اهدا کوکائین و کمک‌های مالی برای خانواده دختران ربوده شده در کلمبیا دومین شهر بزرگ آن مدلین توسط افراد ربوده شده که دختران بین ۹ تا ۱۳ سال هستند انجام می‌شود.

 

لوئیس پاردو مدیر ngo سازمان مردم نهاد پس از تحقیق و بررسی وضعیت دختران که امروزه به کالایی جنسی برای خرید و فروش میان اربابان و سرکرده های باندهای تجاوز و قاچاق مواد مخدر به حراج گذاشته می‌شوند را تاثیر برانگیز خواند. در منطقه جنگ زده مدلین بر اثر جنگ های داخلی که میان باندهای قاچاق مواد مخدر صورت میگیرد خرید و فروش و سو استفاده جنسی از دختران رونق داشته و آن را برای باندهای یاد شده به جاذبه گردشگری جنسی مبدل ساخته است.

 

کلارا اینس مدیر حقوقی سازمان ngo با اذعان به این که زنان به غنائم جنگ تبدیل شده اند ادامه داد: مقامات ناتوان از مداخله برای بهبود و مقابله با جرایم در مدلین هستند.

 

امروزه مدلین در کلمبیا یکی از خطرناک ترین شهرها در جهان به شمار می رود و به همین دلیل خطرناکترین باندهای مافیایی در ارتباط با قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان در تجارت جنسی در این شهر به فعالیت گسترده مبادرت دارند.

 منبع:جام نیوز

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي