دانلود فیلم خارجی رایگان

این سارق 760 میلیونی را شناسایی کنید / عکس

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 31 دسامبر

ماموران پلیس آگاهی پایتخت به دنبال ردپای سارق ۷۲۰ میلیونی هستند.

این سارق 760 میلیونی را شناسایی کنید / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

حسابدار یک شرکت خصوصی با مراجعه به دادسرای ناحیه ۳ تهران و طرح شکایتی در خصوص برداشت غیرمجاز از حساب بانکی‌اش اعلام کرد: فردی با جعل هویت بنده و با استفاده از اسناد و مدارک شناسایی مجعول اقدام به برداشت مبلغ ۷۲۰ میلیون تومان از حساب من کرده است که با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «جعل» و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳ تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی پرونده پس از حضور در اداره سیزدهم و ارائه توضیح در مورد این موضوع که حساب بانکی‌اش متعلق به شرکت است، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: سالهاست که اینجانب دارای حساب بانکی نزد شعبه آفریقا هستم تا اینکه چندی پیش متوجه شدم کهمبلغ ۷۲۰ میلیون تومان از حساب بنده برداشت شده است! و این درحالیست که بنده هیچ اطلاعی از این موضوع نداشتم.

با توجه به اظهارات شاکی پرونده، بلافاصله تحقیقات پلیسی آغاز و کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که فردی با جعل هویت متعلق به شاکی پرونده اقدام به افتتاح حساب بانکی در یکی از شهرستان‌های استان اصفهان کرده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره سیزدهم با اخذ نیابت قضایی به استان اصفهان اعزام و با مراجعه به شعبه بانکی محل افتتاح حساب اطلاع پیدا کردند که فردی با استفاده از اسناد و مدارک شناسایی مجعول و با جعل هویت شاکی پرونده اقدام به افتتاح حساب در یکی از شهرستانهای استان اصفهان کرده و بلافاصله پس از انتقل وجه به حساب اصفهان، با مراجعه به “بازار زرگرها” و “میدان امام” در شهر اصفهان اقدام به خرید سکه طلا و جواهرات کرده است.

سرهنگ کارآگاه محمدرضا ذاکر استقامتی، معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در ادامه اعلام این خبر اعلام کرد: با بررسی اسناد و مدارک شناسایی ارائه شده جهت افتتاح حساب در استان اصفهان، تصویر افتتاح کننده حساب شناسایی و در ادامه بررسی تصاویر بدست آمده از طلافروشی‌های شهر اصفهان مشخص شد که همین شخص اقدام به خرید سکه و طلا از طلافروشی‌های سطح شهر اصفهان کرده است.

وی با اعلام خبر انتشار تصویر بدست آمده از متهم پرونده گفت: با توجه به شناسایی تصویر متهم و به منظور شناسایی هویت این شخص، دستور انتشار تصویر وی از سوی قاضی پرونده صادر شده؛ لذا از کلیه شهروندانی که موفق بهشناسایی تصویر متهم شدند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت، محل سکونت و یا محل‌های تردد این شخص را از طریق شماره تماس‌های ۵۱۰۵۵۵۱۳ و ۵۱۰۵۵۴۳۴ در اختیار کاراگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

 

منبع:فرانشر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي