اولین برد راه آهن مقابل گهر دورود + حواشی

تاريخ : 25 جولای

دومین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برتری تیم راه آهن مقابل گهر دورود آغاز شد تا این تیم موقتا به صدر جدول صعود کند.
به گزارش خبرنگار مهر، هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۲ روز سه شنبه با برگزاری یک بازی بین تیم‌های راه آهن و گهرزاگرس دورود آغاز شد.

اولین برد راه آهن مقابل گهر دورود + حواشی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

این بازی که در ورزشگاه اکباتان تهران برگزار شد به برتری ۳ بر یک تیم راه آهن انجامید تا شاگردان علی دایی با چهار امتیاز پیش از برگزاری دیدارهای باقی مانده هفته دوم صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر شوند.

راه آهن در نیمه اول خیلی زود در دقیقه ۹ توسط بهادر عبدی به گل رسید. هافبک ریزنقش راه آهن روی پاس دقیق مجتبی شیری گل نخست بازی را به ثمر رساند و تیم دایی را با یک گل پیش انداخت.

 

۱۰ دقیقه پس از این گل مجتبی شیری که سازنده گل اول بود، روی یک ضربه کاشته گل دوم را به ثمر رساند و بازی را در دقیقه ۱۹ مسابقه ۲ بر صفر کرد.

این پایان کار دو تیم در نیمه اول نبود و تیم راه آهن در دقیقه ۳۵ به گل سوم رسید. فرزاد آشوبی، هافبک باتجربه تیم راه آهن پس از دریافت پاس علیرضا عباسفرد گل سوم را وارد دروازه گهر کرد و خاطر دایی را برای پیروزی تقریبا آسوده.

 

درشرایطی که بازی در نیمه اول روبه اتمام بود مجید خدابنده لو با پاس مجید باجلان دروازه راه آهن را گشود و امید را به اردوی تیم گهر باز گرداند.

گهر که با گل خدابنده لو به تغییر نتیجه امیدوار شده بود، در نیمه دوم عملکردی بهتر داشت و حتی در چند مورد تیر دروازه راه آهن را نیز به لرزه درآورد اما در نهایت راه به جایی نبرد و با نتیجه ۳ بر یک بازنده شد.

قضاوت دیدار راه آهن شهرری – گهر دورود برعهده موعود بنیادی‌فر بود. او در این بازی به مجتبی شیری، محمدحسن رجب‌زاده و پیروز قربانی از تیم راه آهن و مجید باجلان، مجید خدابنده لو و رضا کاردوست از تیم گهر کارت زرد نشان داد.

 

حواشی های بازی:

حضور نیکبخت واحدی در بین تماشاگران، اعتراضات شدید علی دایی به داوری، خرابی بلندگوی ورزشگاه و پخش موسیقی تا ۵ دقیقه بعد از شروع بازی از حواشی دیدار دو تیم گهر زاگراس دورود و راه آهن بود.
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن تیم گهر زاگرس که به دلیل مصدومیت از حضور در دیدار این تیم مقابل راه آهن بازمانده بود با حضور در بین تماشاگران تیم گهر یاران خود را همراهی کرد.
* مارکار آقاجانیان، مربی تیم ملی فوتبال کشورمان از تماشاگران ویژه این دیدار بود که بازی را در کنار مسئولان دو باشگاه راه آهن و گهر از نزدیک تماشا می‌کرد.

* ۱۵ دقیقه پیش از آغاز این دیدار چند دستگاه اتوبوس که از اطراف تهران آمده بودند، تعدادی نوجوان را برای همراهی تیم راه آهن به ورزشگاه آوردند.

* طرفداران تیم گهر زاگرس دورود را از در اصلی ورزشگاه راه ندادند و آنها ناچار شدند با مراجعه به در شرقی وارد ورزشگاه شوند.

* بلندگوی ورزشگاه اکباتان خراب بود و صدای گوینده ورزشگاه به خوبی به حاضرین در ورزشگاه نمی‌رسید.

* علی دایی، سرمربی راه آهن که عنوان می‌شد با مهدی تارتار مشکلاتی دارند پیش از آغاز مسابقه با دسته گلی بزرگ به سمت نیمکت گهر رفت و با تارتار و دیگر مربیان این تیم لرستانی خوش و بش کرد.

* تمامی بازیکنان راه آهن پیش از آغاز مسابقه برای ورود به میدان نزد مهدی تارتار رفتند و از او رخصت گرفتند.

* تا پنج دقیقه بعد از شروع نیمه نخست بازی هنوز صدای موسیقی از بلندگوهای ورزشگاه به گوش می‌رسید.

* اعتراض شدید مهدی تارتار در نیمه دوم به داوری باعث شد داور به او تذکر جدی دهد که در صورت ادامه دادن به این اعتراضات او را از روی نیمکت اخراج خواهد کرد.

* در اواسط بازی هواداران گهر با شعار “دایی ضد فوتبال” علی دایی را به استفاده از بازی احتیاطی متهم کردند.

* علی دایی در تمام طول بازی مرتب به تصمیمات داوری اعتراض می‌کرد. دایی هر زمان بازیکنان گهر مرتکب خطا می‌شدند اعتراض‌های خود را شروع می‌کرد.

* تماشاگران تیم گهر در پایان مسابقه با وجود شکست تیم‌شان به تشویق مربی و بازیکنان این تیم پرداختند.

 

 

گردآوری: گروه ورزش گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي