اوباما وتو نکن، زن و بچه دارم

دسته بندي : سیاست,⭐ اخبار
تاريخ : 31 ژانویه

آیدین سیارسریع نوشت:

جناب آقای باراک به اصطلاح اوباما، رئیس جمهور ایالات موسوم به متحده
سلام علیکم؛

اوباما وتو نکن، زن و بچه دارم, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

حال شما چطور است؟ امیدوارم هرجا که هستید خوب و خوش و سلامت باشید و مرگ بر شما انشاا… دیروز در کنگره امریکا نطق سالانه خود را ایراد کردید. آن هم ساعت ۶ صبح که همه خواب بودند. این چه معنایی دارد آقای اوباما؟ آیا این اختلاف زمانی کشور ما با آمریکا خودش یک توطئه نیست؟ اختلاف زمانی یک ساعت، دو ساعت، نه دیگر ۸ ساعت! وقتی ما بیداریم شما خوابید که این زیاد اهمیت ندارد، مهم این است که وقتی ما خوابیم شما چرا بیدارید؟

آیا این یک استراتژی نیست برای این که بتوانید کشورهای در حال توسعه را بخوابانید و اعمال قانون کنید؟ نگو نه، که ناراحت می‌شوم. ما این همه زحمت می‌کشیم توهم می‌زنیم بعد تو می‌گویی اختلاف ساعت توطئه نیست؟ به‌راستی اگر عقل داشتی می‌فهمیدی مک دونالد هم توطئه است، چه برسد به اختلاف زمانی. آقای اوباما! همه اینها را گفتم که یک وقت فکر نکنی که ما در خواب غفلت هستیم. ما بیداریم و تا هشت صبح که دانلود رایگان سرویس اینترنتمان تمام می‌شود، با دانلود منیجرهای گره کرده ایستاده‌ایم. بنده با قاطعیت اعلام می‌کنم این ملت برای دانلود رایگان همیشه بیدار است.

مسئله دیگری که حضرتعالی در نطق به اصطلاح سالانه خود به آن اشاره داشتید این بود که اگر کنگره تحریم جدیدی علیه ایران تصویب کند شما وتو می‌کنید. آقای اوباما من از شما می پرسم (با چشمانی ریز) واقعا بی‌قانونی تا کی؟ مگر نه این که کنگره در نظام آمریکا روی رئیس‌جمهوری است؟ به شما چه اصلا که وتو می‌کنی؟ کنگره است دیگر… گاهی دلش می‌خواهد تحریم کند. چکارش داری؟ همین هفته پیش بود که مسئول فتوکپی اسناد دفتر معاون وزیر دارایی آمریکا گفت تحریم‌ها با شدت گذشته ادامه پیدا می‌کند.

آن وقت دیگر شما چه‌کاره‌ای که می‌گویی من وتو می‌کنم؟ آقای اوباما! من چند سال است با نوشتن سرمقاله علیه آمریکا دارم خرج زن و بچه می‌دهم. دانشجوی دانشگاه آزاد دارم. دختر دم بخت دارم. وجدان نداری تو مگه؟! اینقدر به این peace لامصب چنسی دوباره گیو نکن! آدم باش. الان این کار تو که دشمنی خود را از ما دریغ می‌کنی مثل این است که محمود احمدی‌نژاد خودش را از طنزنویسان دریغ کند.

آیا رواست؟ انصاف است؟ اصلا می‌دانی چیست؟ من افشا می‌کنم. به همه می‌گویم تو گزینه‌های روی میز را عمدا برداشتی که آخر ترم تشریحی امتحان بگیری. من تا زنده‌ام نمی‌گذارم در هیچ زمینه‌ای عادی‌سازی شود. همه باید مثل من غیرعادی باشند. حالا بنشین و نگاه کن.
دشمن خونین و مالین تو، تندروی طفل معصوم

 

منبع: قانون

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي