دانلود فیلم خارجی رایگان

اوباما رای عدم کفایت گرفت

دسته بندي : بین الملل,⭐ اخبار
تاريخ : 30 دسامبر

ایمیلی که کمیته دموکراتیک آمریکا برای حامیان حزب دموکرات ارسال کرده، نسبت به روی کار آمدن جمهوری‌خواهان در انتخابات کنگره هشدار داده و اعلام کرده است که اگر اکثریت به دست جمهوری‌خواهان بیفتد، شاید به عدم کفایت اوباما رأی دهند.

اوباما رای عدم کفایت گرفت, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

شبکه «فاکس‌نیوز» اعالم کرد: کمیته ملی دموکراتیک آمریکا روز شنبه با ارسال ایمیل‌هایی به مردم این کشور توصیه کرده است که اگر می‌خواهند «باراک اوباما» بتواند تا پایان دوره ۴ ساله‌اش رئیس‌جمهور بماند، باید در انتخابات سال ۲۰۱۴ کنگره به دموکرات‌ها رأی دهند.

پایگاه «دیلی‌کالر» گزارش داده است که انتشار این ایمیل شائبه‌ای را در مورد قصد احتمالی جمهوری‌خواهان برای رسیدن به کرسی‌های کافی در کنگره و اعلام عدم کفایت اوباما، ایجاد کرده است.

ایمیل‌ها که با اشاره به اظهارات برخی اعضای حزب جمهوری‌خواه، نسبت به احتمال احضار اوباما و رأی عدم اعتماد به وی، در صورت روی کار آمدن تعداد بیشتری از نمایندگان جمهوری‌خواه، هشدار داده‌اند.

در بخشی از این ایمیل آمده است: جمهوری‌خواهان واقعا از این ایده خوششان آمده. به این جمهوری‌خواه‌ها نشان بدهید که خیلی اشتباه می‌کنند و برای اوباما کنگره‌ای فراهم کنید که هوای او را داشته باشد.

از سال ۲۰۰۹ که «باراک اوباما» روی کار آمد، هنوز هیچ نماینده‌ای مسئله ر‌أی عدم کفایت را مطرح نکرده و درخواستی هم در این راستا به کمیته قضایی مجلس نمایندگان ارائه نشده است. «جورج بوش» رئیس‌جمهور سابق هم با موضوع عدم کفایت مواجه بود، اما زمانی که در سال ۲۰۰۶ دموکرات‌ها اکثریت را در مجلس نمایندگان به دست آورند، «نانسی پلوسی» رئیس وقت مجلس نمایندگان اعلام کرد بحث عدم کفایت روی میز نیست. «بیل کلینتون» رئیس‌جمهور اسبق هرچند برای عدم کفایت به کمیته قضایی معرفی شد، اما از سوی این کمیته تبرئه شد.

 

منبع: فارس

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي