دانلود فیلم خارجی رایگان

انواع شومینه چدنی و ویژگی های هر کدام

تاريخ : 19 فوریه

شومینه چدنی یکی از انواع شومینه هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. برای آشنایی با انواع شومینه چدنی و ویژگی های هر کدام این بخش گهر را بخوانید.

انواع شومینه چدنی و ویژگی های هر کدام

انواع شومینه چدنی و ویژگی های هر کدام, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

شومینه چدنی در دو نوع شومینه چدنی هیزمی و شومینه چدنی گازی میباشد. و در هر نوع خانه مدرن یا کلاسیک می توان آن را نصب و راه اندازی کرد.

شومینه چدنی یک قطعه یکپارچه با طراح هایی فوق العاده و بسیار مقرون به صرفه میباشد و برای تمامی سوخت ها مناسب است. شومینه های چدنی به نام شومینه انگلیسی نیز معروف میباشد. علاوه بر این که شومینه چدنی یک کانون گرم برای خانواده ایجاد می کند سبک و سایز متفاوتی که دارد و مدل های ساده و مدرن انتخاب خوبی برای دکوراسیون داخلی میباشد.

ویژگیهای شومینه چدنی :

۱- تنظیم حرارتی ۲۰۰۰/۱۰۰۰/۵۰۰ وات

۲- دارای رله ایمنی اضافه حرارت

۳- شعلع مجازی متحرک

۴- قابلیت نمایش شعله بدون حرارت

۵- گداختگی بستر آتش

۶- قابلیت تنظیم شدت روشنایی آتش

۷- قابلیت پخش صدای سوختن هیزم

۸- مجهز به کنترل از راه دور

شومینه چدنی گازسوز AT102mini

مدل ۱۰۲mini جنس بدنه آن از چدن بوده وقسمت فریم آن باطرح ساده استاندارد و پاسنگی فلزی و منقل خام ارایه می شود. کوره این شومینه تمام چدن بوده و هود مخصوصی در بالای آن تعبیه شده که دارای دمپر می باشد .که جهت جلوگیری از هدر رفتن گرما در زمستان و هنگام روشنایی است. طرح روی این شومینه پرداخت شده باطرح انگلیسی ویلیام می باشد. این شومینه را می توان با انواع فریم های موجود دیگر و پاسنگی های موجود و متفاوت انتخاب کرد که به نسبت هر نوع انتخاب دیگر در فریم و پاسنگی قیمت آن متفاوت خواهد بود. روشنایی این شومینه ها به دوصورت ارایه می گردد؛ روشنایی با مشعل پکیچی چهار پره ایی و ۹ سوراخه چدنی که قیمت بر اساس انتخاب مشتری متفاوت خواهد بود و انتخاب هیزم به سلیقه مشتری آزاد می باشد.استاندارد آلایندگی این نوع شومینه ۴p.p.m می باشد

شومینه چدنی هیزمی متوسط ath204

مدل ۲۰۴ جنس بدنه آن از چدن بوده وقسمت فریم آن باطرح ساده استاندارد و پاسنگی فلزی و منقل خام ارایه می شود. کوره این شومینه تمام چدن بوده و هود مخصوصی در بالای آن تعبیه شده که دارای دمپر می باشد .که جهت جلوگیری از هدر رفتن گرما در زمستان و هنگام روشنایی است. طرح روی این شومینه پرداخت شده باطرح انگلیسی می باشد. این شومینه را می توان با انواع فریم های موجود دیگر و پاسنگی های موجود و متفاوت انتخاب کرد که به نسبت هر نوع انتخاب دیگر در فریم و پاسنگی قیمت آن متفاوت خواهد .این شومینه با منقل مخصوص هیزمی ارایه می شود. استاندارد آلایندگی این نوع شومینه ۴p.p.m می باشد.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي