مطالب پيشنهادي

انتقام سخت هلند از اسپانیا,قهرمان جهان نابود شد

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 14 ژوئن
بازدید : 882

انتقام سخت هلند از اسپانیا,قهرمان جهان نابود شد

اسپانیا، قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰، در اولین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۴ به شدت تحقیر شد.

اسپانیا که مدعی قهرمانی جام جهانی است، در اولین مسابقه‌اش در جام جهانی برزیل شکست سنگینی را متحمل شد. این تیم با تمام ستاره‌هایی که دارد، مقابل هلند شکستی تلخ را تجربه کرد تا یکی از سنگین‌ترین شکست‌های تاریخ این تیم رقم بخورد. اسپانیا در فینال جام جهانی ۲۰۱۰ همین هلند را شکست داده و قهرمان شده بود. حتی در این مسابقه هم توانست در دقیقه ۲۷ توسط ژابی آلونسو از روی نقطه پنالتی به گل اول مسابقه برسد. اما هلند با گلی که خورد ناامید نشد. آن‌ها تا پایان بازی ۵ بار دروازه اسپانیا را باز کردند تا ثابت کنند حتی اسپانیا هم می‌تواند بازی برده را به بدترین شکل ببازد.

انتقام سخت هلند از اسپانیا,قهرمان جهان نابود شد, جدید 1400 -گهر

فان پرسی در دقایق ۴۴ و ۷۲، آرین روبن در دقایق ۵۳ و ۸۰ و استفان دیوریچ در دقیقه ۶۴ زننده گل‌های هلند بودند. هلندی‌ها در حالی این برد را به دست آوردند که ایکر کاسیاس، کاپیتان اسپانیا و یکی از باتجربه‌ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان در این نتیجه بی تاثیر نبود. او چند اشتباه در این مسابقه داشت که یکی از بدترین آن‌ها زمانی بود که نتوانست توپ را استپ کند و توپ مقابل فان پرسی قرار گرفت تا او دومین گلش را بزند. البته کاسیاس اگر درون دروازه اسپانیا نبود ممکن بود این تیم گل ششم را هم بخورد چراکه او در دقایق پایانی چند عکس العمل بسیار خوب هم داشت.

این مسابقه تا به اینجای جام جهانی پرگل‌ترین بازی این جام بوده است.

همچنین  مسئولان برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۴۱ برزیل، رابین فن پرسی را به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم‌های فوتبال هلند و اسپانیا انتخاب کردند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي