انتقادات از نیروهای امنیتی و واکنش رضا رشیدپور

تاريخ : 9 ژوئن

انتقادات از نیروهای امنیتی و واکنش رضا رشیدپور. جزئیات این خبر را می توانید در ادامه این مطلب گهر بخوانید. از اینکه مثل همیشه گهر را همراهی می کنید سپاسگزاریم.

رضا رشیدپور با اشاره به حادثه تروریستی دیروز تهران، نوشت: «انتقاد از نیروهای امنیتی در شرایط فعلی بی‌انصافی است.»

رضا رشیدپور با انتشار عکسی در اینستاگرام از اقدام نیروهای امنیتی در مقابله با حادثه تروریستی روز گذشته (چهارشنبه ۱۷ خرداد) تقدیر کرد و به خانواده شهدا تسلیت گفت.

این مجری دراین باره نوشت: «حتما در یک روز گذشته پیام تسلیت زیاد خوانده‌اید. من هم وظیفه می‌دانم که تسلیت بگویم به تمام مردم کشورم مخصوصا خانواده گرامی آن دوازده شهید. مانند شما عکس‌ها و فیلم‌های زیادی از حادثه را تماشا کردم . این یکی حال عجیبی دارد . مصمم بودن . مقتدر بودن . جان بر کف بودن. پیروز بودن

روزهای مهمی را می‌گذرانیم . بیشتر از همیشه به مفهوم “ملت” بودن نیاز داریم. موج عاطفی این همبستگی ملی را قدر بدانیم و امتداد بدهیم. دشمن مترصد فرصت است و شیطان نیز هم. در این شرایط خاص نقد نیروهای امنیتی دور از انصاف است کسانی که سالهاست آرامش کامل را برایمان ایجاد کرده‌اند نباید با بهانه‌های فرصت طلبانه مورد نقد غیر مسئولانه واقع شوند. همین‌ها بودند که امروز هم اسلحه به دست گرفته و سینه سپر کردند در برابر گلوله‌های بی شرم تکفیری‌ها. باز هم جان دادند تا ما در امان باشیم. مگر چه کم گذاشته‌اند برایمان؟ یادمان نمی‌رود شعله‌های آتش در چهار سوی جهان را.

شیطان اگر دستش می‌رسید هر ساعت دوازده شهید از خاک وطنم می‌گرفت. پس درود می‌فرستم به شرف مردانی که پنجه خونین دشمن را از ساحت میهنم دور نگه داشته‌اند . از پشت خاکریزهای شلمچه تا پشت پنجره‌های خانه ملت خون شهدای دیروز را دلیل مکرر شرافت دلیران این سرزمین بدانیم و در حالی که مظلومیت آنها را فراموش نمی‌کنیم و مترصد خشکاندن ریشه قاتلان آنها هستیم، هرگز اجازه ندهیم که همان قاتلان بی‌شرم از روزنه تزریق یاس و ترس و اختلاف داخلی به هدف‌های ایران ستیزانه خود برسند. ما یک ملت بزرگ هستیم و بزرگ خواهیم ماند. تا کور شود هر آنکه نتواند دید.»

انتقادات از نیروهای امنیتی و واکنش رضا رشیدپور, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي