دانلود فیلم خارجی رایگان

امضای سگ های خانواده اوباما

تاريخ : 27 دسامبر

کارت تبریک کریسمس ۲۰۱۳ کاخ سفید که توسط همه ی اعضای خانواده اوباما امضاء شده است برای گروهی از مردم و سرشناسان آمریکا ارسال شد. در این کارت به جز امضای باراک اوباما، میشل اوباما و فرزندانشان ساشا و مالیا؛ اثر نمادین پنجه ی دو سگ خانواده اوباما یعنی «بو» و «سانی» (توله سگی که به تازگی توسط خانواده اوباما خریداری شده) نیز به چشم می رسد.

برخلاف کارت های مسطح و رنگارنگ پیشین، کارت تبریک امسال اوباما کارتی سه بعدی با زمینه سفید و تصویری از کاخ سفید است در حالی که بو و سانی در جلوی درب ورودی آن قدم می زنند.

امضای سگ های خانواده اوباما, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
سنت ارسال کارت کریسمس از سوی کاخ سفید که در طول قرن بیستم ادامه داشته است، برای اولین بار به وسیله سی امین رئیس جمهور آمریکا «کالوین کولدیج» پایه گذاری شد.برخلاف ظاهر سخت و پولادین، کولدیج اولین رئیس جمهوری بود که در ۱۹۲۷ تبریکات گرم و صمیمانه کریسمس از سوی رئیس جمهور به مردم را با انتشار نامه ای در پر تیراژ ترین روزنامه های آمریکا، رواج داد.
پیام کولدیج مطابق با شخصیت آرام و سردش خلاصه و موجز بود، اما راهگشای رئیس جمهوران بعدی آمریکا برای ادامه دادن این سنت گردید. در طول سالهای بعد پیام تبریک رئیس جمهوران در قالب کارت تبریک بین خانواده، دوستان و کارکنان کاخ سفید توزیع گردید که در مقایسه با پیام های تبریک پیشین صمیمانه تر بود. «لو هنری هوور» همسر رئیس جمهور سابق آمریکا «هربرت هوور» برای اولین بار کارت تبریک کاخ سفید را با عکس شخصی و چند بیت شعر همراه کرد. در نهایت انتشار کارت کریسمس با گذر زمان، در کنار آذین بندی های پرتجمل و تورهای ویژه تعطیلات، به یکی ازآیین های متعددی که کاخ سفید در کریسمس به برپایی آنها می پردازد تبدیل شد.
در زمان ریاست جمهوری «آیزنهاور»در ۱۹۵۳، با ارسال کارت تبریک کریسمس به اعضای کنگره، سفرا، فرماندار ایالت ها و برخی دیگر از مقامات خارج از کاخ سفید، گستره ی دریافت کنندگان کارت تبریک وسیع تر شد. در ۱۹۶۷ آمار دریافت کنندگان کارت تبریک کاخ سفید به ۲۶۰۰ نفر رسید و در زمان «جرج دبلیو بوش» بیش از ۱ میلیون نفر کارت تبریک کاخ سفید را دریافت کردند.
اوباما اولین رئیس جمهوری است که به طور مکرر از تصویر سگ خانوادگی خود «بو» در کارتهای تبریک کریسمس استفاده کرده است. متن کارت تبریک خانواده اوباما به مناسبت کریسمس ۲۰۱۳ از این قرار است:«همانطور که ما در این فصل دور هم جمع شده ایم، امیدواریم گرما و شادی تعطیلات خانه های شما رانیز آکنده سازد.»
امضای سگ های خانواده اوباما, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
جالب است بدانید این کارت در حال حاضر با قیمتی حدود ۱۷۵ دلار در فروشگاه اینترنتی «Ebay» و دیگر فروشگاههای آنلاین به فروش می رسد.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي