دانلود فیلم خارجی رایگان

افشاگری کی روش از مسائل تیم ملی

تاريخ : 15 آوریل

افشاگری کی روش از مسائل تیم ملی

افشاگری بی سابقه‌ی سرمربی تیم ملی

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه‌ای متفاوت و غیرمنتظره, دست به افشاگری از پشت پرده‌ی مسائل تیم ملی فوتبال زد!
وی در نشست خبری امروزش گفت: احساس می‌کنم باید یکسری مسائل را توضیح دهم. در ایران مثل یک گروگان با من برخورد می‌شود و من گروگان اداره مالیات و فدراسیون فوتبال شدم.
نمی‌دانم که چطور وظایفم را انجام دهم. در دقایق پایانی و لحظه آخری تصمیمات گرفته می‌شود. نباید این‌طور باشد.
کی‌روش ضمن اشاره به دخالت افراد ناآگاه به فوتبال, در مسایل فنی تیم ملی اظهار داشت که اینگونه افراد تحت نام من تصمیماتی می‌گیرند.

افشاگری کی روش از مسائل تیم ملی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر


وی در ادامه گفت: ما روی پیراهن تیم ملی آرم یوزپلنگ ایرانی را حک کردیم که نشان از اعتراض به انقراض نسل این حیوان باشد و به نوعی حس انسان‌دوستانه خود را اعلام کردیم، اما اگر همین حیوان در قفس باشد و در کنارش مار و عقرب حضور داشته باشند مطمئن باشید نسلش به زودی منقرض می‌شود.

کی‌روش در خصوص مدیریت تیم ملی گفت: کفاشیان در روز پایانی سال گذشته در جلسه‌ای به من اعلام کرد که بعد از بازی با سوئد قراردادمان تمام است. اما به خاطر هواداران گفتم که باید در مورد یکسری مسایل شفاف سازی کنیم.برخی مواقع مدیریت تصمیماتی می‌گیرد که به سود تیم ملی نیست. در چهار سال گذشته هم یاد نگرفته‌اند که چگونه برنامه‌ریزی کنند. به نظر من اینگونه نمی‌توان مدیریت کرد!

از اتفاقی که در فرودگاه افتاد (ممنوع الخروجی‌ام) خبر دارید،‌ این مسئله لطمه روحی به آبروی داخلی و بین‌المللی من زد و با آبرویم بازی شد. از این اتفاق خیلی ناراحت شدم. اتفاقی که روز اول فروردین افتاد بسیار بد بود و مسئولان به من قول دادند که در بازگشت، این موضوع تکرار نشود، ولی با وجود قولی که آنها دادند باز هم این اتفاق افتاد. حالا امروز در ۲۵ فروردین شاهد این موضوع هستیم که هنوز این مسئله وجود دارد. فکر می‌کنم گروگان فدراسیون و اداره مالیات هستم و وسیله‌ی بازی اداره‌ی مالیات و فدراسیون فوتبال شدم و این موضوع بسیار ناراحت‌کننده است.

وی در خصوص مسایل مالی تیم ملی اظهار داشت: تیم ملی نه هزینه‌هایش مشخص است نه اینکه در کجا مستقر شود و بازی کند و نه اینکه با چه وسیله‌ای برود!
در ادامه درباره‌ی مسابقات مقدماتی جام جهانی گفت: با کمال احترام و تقاضای خاضعانه‌ای که دارم در ۳۷ روز مانده به آغاز مسابقات مقدماتی جام جهانی, اگر می‌خواهیم صعود به جام جهانی را تکرار کنیم باید یک برنامه‌ی سطح بالا داشته باشیم و بازیکنان آماده شوند و سرابی که اقدامات لحظه آخری انجام داده بود, تکرار نشود. نباید آینده فوتبال ایران را بر مبنای تخیلات خودمان رقم بزنیم. بعد از سی و چهار سال کار در فوتبال نمی‌توانم بپذیرم که دستیار خودم را خودم انتخاب نکنم و برای هر مطلبی باید از کفاشیان اجازه بگیرم!
وی درباره‌ی سرپرست تیم ملی (محمدنبی) گفت: هم‌اکنون مسئله‌ای را می‌گویم و خودتان شرایط را قضاوت کنید. برای بازی اول ما در دور دوم مرحله مقدماتی جام جهانی (ایران-ازبکستان در تاشکند) پرواز ما برای یک روز گرفته شده بود در حالی که ویزای بازیکنان برای روز بعد از آن بود.
وی ادامه داد:‌ این شرایط در حالی رقم خورده بود که هتلی که برای ما رزرو کرده بودند برای دو روز بعد از پروازمان بود یعنی بین پرواز تا هتل دو روز فاصله بود و به همین دلیل مدت زیادی را در ازبکستان معطل بودیم چون ویزا نداشتیم و نمی‌توانستیم وارد این کشور شویم و پس از اینکه مشکل‌مان حل شد نتوانستیم به هتل برویم و به ما اتاق نمی‌دادند. تمام این اتفاقات قبل از بازی با ازبکستان بود یعنی بازیکنان ۴۸ ساعت نخوابیدند.
کی‌روش با بیان اینکه با چنین افرادی نمی‌توان کار کرد، اظهار داشت: برای دیدار با اندونزی به کفش‌های مخصوصی نیاز داشتیم تا بتوانیم در شرایط بارندگی زیاد راحت‌تر بازی کنیم. پیش از رفتن به اندونزی مطمئن بودیم که باید از این کفش‌ها استفاده کنیم. چون ما با شرایط آنجا آشنا بودیم اما این کفش‌ها خریداری نشد چون پول‌ها جای دیگری خرج شده بود تا لیدرهایی بیایند تا اسم آن آقا را صدا بزنند.
وی ادامه داد: وقتی هم ناراحت می‌شوند به صورت آدم نگاه می‌کنند و مردم پرتغال را دزدان دریایی خطاب می‌کنند همه افرادی را که کار می‌کنند را هم خائن و جاسوس می‌نامند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي