اعلام شرایط پیش فروش محصولات ایرانخودرو در شهریور 97

دسته بندي : ⭐ اخبار,اقتصاد
تاريخ : 10 سپتامبر

شرکت ایرانخودرو شرایط پیش فروش محصولات خود را به صورت خاص اعلام کرد!  شرکت ایرانخودرو پیش فروش محصولات خود را در شهریور در حالی آغاز می کند که شرایطی عجیب دارد.

در این پیش فروش خریداران خودروی خود را حداقل یکسال دیگر تحویل می گیرند و انتخاب خودرو در زمان ارسال دعوتنامه خواهد بود!!

شرایط پیش فروش محصولات ایرانخودرو در شهریور ۹۷

اعلام شرایط پیش فروش محصولات ایرانخودرو در شهریور 97, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

 گروه صنعتی ایران خودرو در این طرح، خودروهای قابل عرضه را با موعد تحویل آبان تا اسفند ۹۸ و سود مشارکت ۱۸ درصد عرضه می‌کند.

گروه صنعتی ایران خودرو، جزئیات طرح جدید پیش فروش محصولات خود را در شهریور ۱۳۹۷ به صورت مشارکت در تولید و با موعد تحویل طولانی‌مدت اعلام کرده است. این طرح از روز سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ آغاز می‌شود و تا پایان شهریورماه یا تا زمان تکمیل ظرفیت ثبت نام ادامه خواهد داشت. محصولات تولیدی قابل عرضه در زمان ارسال دعوتنامه مشخص می‌شوند و ثبت نام‌کنندگان در ماه‌های آبان تا اسفند ۱۳۹۸، خودروی خریداری شده را دریافت می‌کنند. در ادامه، جزئیات شرایط پیش فروش مشارکت در تولید ایران خودرو را مشاهده می‌کنید:

جزئیات پیش فروش مشارکت در تولید ایران خودرو

  • در این بخشنامه، خودروهای قابل عرضه به مشتریان در زمان ارسال دعوتنامه مشخص و اعلام خواهد شد.
  • در این بخشنامه پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری، امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.
  • امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفا برای مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام برای مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نیست.
  • قیمت نهایی خودرو در این شرایط در زمان تحویل تعیین می‌شود.
  • این بخشنامه از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ فعال می‌شود.
  • هدیه همکاری مشارکت در تولید برای موعد تحویل ماه‌های آبان و آذر ۹۸ به مبلغ پیش پرداخت معادل ۲ درصد سود مقطوع علاوه بر سود مشارکت اعلامی در نظر گرفته شده است.
  • هدیه همکاری مشارکت در تولید برای موعد تحویل ماه‌های دی، بهمن و اسفند ۹۸ به مبلغ پیش پرداخت معادل ۳ درصد سود مقطوع علاوه بر سود مشارکت اعلامی در نظر گرفته شده است.
  • در هنگام صدور دعوتنامه، صرفا خودروهایی که با توجه به شرایط روز شرکت ایران خودرو به این تعهدات قابل عرضه باشند، جهت انتخاب در دعوتنامه ذکر خواهند شد.
مبلغ پیش پرداختموعد تحویلسود مشارکتسود انصرافمابه‌التفاوت نهایی
۲۰ میلیون تومانآبان ۹۸۱۸ درصد۱۵ درصدپس از صدور دعوتنامه تعیین می‌شود
۲۵ میلیون تومان
۲۰ میلیون تومانآذر ۹۸
۲۵ میلیون تومان
۲۰ میلیون توماندی ۹۸
۲۵ میلیون تومان
۲۰ میلیون تومانبهمن ۹۸
۲۵ میلیون تومان
۲۰ میلیون توماناسفند ۹۸
۲۵ میلیون تومان
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي