دانلود فیلم خارجی رایگان

اعتراض رفتگران به پوسترهای تبلیغاتی انتخابات

دسته بندي : عمومی,⭐ اخبار
تاريخ : 16 می

متاسفانه رفتگران عزیز و محترم خواه یا ناخواه قربانی انتخابات می شوند و حجم کارهای آنها با پوسترهای تبلیغاتی که کف خیابانها را بعضا سفید پوش می کند بیش از پیش می شود.

اعتراض رفتگران به پوسترهای تبلیغاتی انتخابات, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

این روزها، داغ‌ترین زمان تبلیغات انتخاباتی است و در اکثر شهرها و روستاها، حجم تبلیغات شوراهای محلی به اندازه‌ای زیاد شده که معابر را در خود غرق کرده است.

این روزها، دیدن پوستر، تراکت و تبلیغات کاغذی روی زمین و درخت و دیوار و سیم برق، مسئله ای عادی است ولی کسی دقت نمی کند روز پس از انتخابات، باید چهره شهر را از این همه کاغذ و تبلیغات، پاک کرد.

کار اصلی پاکسازی تبلیغات، بر عهده رفتگران یکی از زحمتکش ترین اقشار جامعه است که در انتخابات، از همه بیشتر به زحمت می افتند. یکی از این زحمتکشان در گفتگو با خبرنگار ما درباره سختی های کارش در این روزها گفت: بعضی وقتها مجبوریم برای پاک کردن تبلیغات پوستری، دیوارها و اموال عمومی را با کاردک بسابیم تا این تبلیغات پاک شود.

او درباره تبلیغات برخی نامزدها که با اسپری رنگ، نام و نشان تبلیغاتی خود را روی دیوارها و پست های مخابرات و برق نوشته اند، گفت: برای پاکسازی این تبلیغات هم کار زیادی داریم که از رنگ آمیزی دیوار بزرگراه ها و معابر تا شستشوی کامل برخی از معابر بر عهده ما می افتد و باید شهر را به وضعیت اولیه برگردانیم. بجاست علاوه بر نامزدهای انتخاباتی، اعضای ستادهای تبلیغات، هم قانون را در مورد تبلیغات رعایت کنند تا چهره شهر اینطور زشت و ناموزون نشود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي