Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

فیلم:‌ اشک شوق محسن یگانه در کنسرت لس آنجلس و رکورد حضور ۷هزار نفر

تاريخ : ۲۷ آذر
بازديد : 727

روز گذشته برخی از رسانه ها خبر از این دادند که کنسرت محسن یگانه بدلیل یکی از آهنگهای آن در لس آنجلس تحریم شده و عده معدودی به تماشای کنسرت وی رفته اند و ۹۰٪ سالن خالی است!

yegane concert فیلم:‌ اشک شوق محسن یگانه در کنسرت لس آنجلس و رکورد حضور 7هزار نفر

اما واقعیت دقیقا برعکس خبر بالا بود . بله ، نه تنها عده خیلی زیادی به تماشای کنسرت محسن یگانه در لس آنجلس آمدند بلکه وی رکورد حضور تماشاگران در بزرگترین سالن لس آنجلس را زد

حضور ایرانیان به حدی بود که محسن یگانه حسابی به وجد آمد و نتوانست جلوی اشک شوق خود را بگیرد

فیلم اشک شوق محسن یگانه در کنسرت لس انجلس

علی‌رغم شایعات مطرح شده در برخی رسانه‌های معاند مبنی بر تحریم کنسرت محسن یگانه در شهر لس‌آنجلس، اجرای این خواننده در این شهر بدون هیچ مشکلی برگزار شد و ۷۱۰۰ نفر به تماشای این کنسرت نشستند.
طی روزهای گذشته برخی رسانه‌های معاند موضوعی تحت عنوان «تحریم کنسرت محسن یگانه برای یهودی‌ستیزی» را مطرح کردند و از قطعه «گله کرکس‌ها» این هنرمند به عنوان آهنگی که مضمونی ضد یهودی دارد یاد کرده و از مخاطبان خواستند تا این کنسرت را تحریم کنند.
اما محمد حاتم‌پور مدیرعامل شرکت آوای فروهر که کار برگزاری اجراهای این خواننده موسیقی پاپ را برعهده دارد، ضمن رد این موضوعات به فارس گفت: اجرای شب گذشته محسن یگانه علی‌رغم تمام فضاسازی‌های دروغ که با شیطنت برخی تهیه‌کنندگان لس‌آنجلسی ایجاد شده بود، برگزار شد که خوشبختانه اجرای موفقی هم بود.
بنابر گفته حاتم‌پور تمامی بلیت‌های این اجرا به فروش رفته و ۷۱۰۰ نفر از کنسرت این خواننده موسیقی پاپ ایرانی در شهر لس‌انجلس دیدن کردند.
بخوانید :   عکس صمیمانه محسن چاوشی با خواننده زیرزمینی
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي