مطالب پيشنهادي

اسکایپ کار بر روی گفتگوی تصویری سه‌بعدی را تأیید کرد

تاريخ : ۹ شهریور
بازديد : 714

همه ما سرویس چت متنی و تصویری اسکایپ را می‌شناسیم و از مزایای آن نسبت به سرویس‌های مشابه آگاهیم؛ به تازگی پس از شایعاتی در این رابطه اسکایپ تأیید کرد که در حال کار بر روی امکان انجام گفتگوی سه‌بعدی است.

Skype اسکایپ کار بر روی گفتگوی تصویری سه‌بعدی را تأیید کرد

در گفتگوی بی‌بی‌سی با یکی از مدیران مایکروسافت مشخص شد که یکی از مدیران ارشد مایکروسافت این موضوع را تأیید کرده که اسکایپ در حال کار روی چت تصویری سه بعدی است و همچنین پیشرفت‌های خوبی نیز در این زمینه داشته است.

این مدیر اسکایپ می‌گوید: “ما آن را در آزمایشگاه داریم، می‌دانیم چگونه آن را به کار بیندازیم و در حال بررسی اکوسیستم دستگاه‌های مختلف برای پشتیبانی از این قابلیت هستیم تا در مورد عرضه آن تصمیم بگیریم.”

بخوانید :   آموزش روش topsis

فناوری سه‌بعدی در چند سال اخیر پس از جلب توجه زیاد به مرور زمان کم‌رنگ‌تر شد و به نظر می‌رسد کسی اهمیت زیادی برای آن قائل نیست. از تلویزیون‌ها گرفته تا گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های قابل حمل بازی به این فناوری مجهز شدند اما هیچ‌گاه فروش لازم و مورد انتظار را نداشتند. حالا هم به غیر از بعضی فیلم‌های سینمایی محتوای زیادی به صورت سه‌بعدی وجود ندارد و شبکه‌های سه‌بعدی نیز به نظر از رونق افتاده‌اند.

اما نمی‌توانیم این موضوع را انکار کنیم که فناوری سه‌بعدی جذاب است و اگر به عمق مناسب و استفاده آسان‌تر برسد کاربران از آن استقبال خواهند کرد. شاید بگویید اگر دو طرف چت عینک‌های بزرگ سه‌بعدی به چشم بزنند پس دیگر گفتگوی تصویری چه لطفی دارد؟ مایکروسافت در پی راه چاره است و بدون تردید فناوری سه‌بعدی اسکایپ را بدون نیاز به عینک عرضه خواهد کرد.

بخوانید :   کمپین تبلیغاتی چیست + مراحل راه اندازی کمپین تبلیغاتی

منبع: farnet.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+