مطالب پيشنهادي

استخدام موئسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی ایران – مهر ۹۴

دسته بندي : en gahar
تاريخ : ۲۱ مهر
بازديد : 587

[ad_1]

آخرین آگهی های استخدام در سراسر کشور

مؤسسه صالح‌اندیشان در رده‌های سرپرست ، حسابرس ارشد و حسابرس دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند مشخصات شخصی و سوابق کاری خود را از طریق شماره فکس ۸۸۹۴۷۵۴۹ و یا پست الکترونیک به نشانی salehandishan@iacpa.ir ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی ارقام بهین آرا در استان مازندران در رده‌های حسابرس ارشد و سرپرست حسابرسی دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه کاری خود را از طریق فکس به شماره ۴۴۲۲۳۷۵۹-۰۱۱ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی مدبران مستقل از تعدادی حسابرس ارشد ، سرپرست و حسابدار رسمی دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق تلفکس به شماره‌های ۸۸۵۰۲۸۵۵ – ۸۸۵۰۴۱۵۹ – ۸۸۵۲۰۴۷۳ و ۸۸۵۱۱۲۹۳ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی فریوران از فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری در رده‌های مختلف دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند اطلاعات کامل خود را در تارنمای مؤسسه به نشانی http://www.farivaran.com در بخش استخدام قرار دهند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی تدبیرگران مستقل برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های حسابرس ارشد، و حسابرس با حداقل ۲سال سابقه کار بعد از اخذ مدرک کارشناسی دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس به شماره ۸۸۹۰۸۸۳۷ و یا پست الکترونیک به نشانی tadbirgaranmostaghel@yahoo.com ارسال نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۹۰۹۱۴۴ و ۸۸۹۰۲۹۹۹ تماس حاصل فرمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی و بهبود سیستم‌های مدیریت حسابرسین به منظور تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های سرپرست، حسابرس و حسابرس ارشد دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس با شماره ۸۸۷۱۶۵۱۸ ارسال و یا با شماره‌های ۴-۸۸۷۰۹۷۴۳ تماس حاصل نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی اندیشمند تدبیر برای تکمیل کادر فنی خود در رده‌های ۱ – مدیر (حسابدار رسمی) ، ۲- سرپرست حسابرسی ( با داشتن گواهی قبولی جامعه در این رده)، ۳- حسابرس ارشد ( با داشتن گواهی قبولی جامعه در این رده). علاقمندان می‌توانند سوابق تحصیلی و شغلی خود را از طریق نمابر به شماره ۸۸۷۰۰۸۰۱ و یا پست الکترونیک به نشانی andishmandtadbir1383@yahoo.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی بیات رایان برای تکمیل کادر حسابرسی خود از متقاضیان در رده‌های حسابرس ارشد و سرپرست (دارای مدرک رده‌بندی حرفه‌ای از جامعه حسابداران رسمی) دعوت به همکاری می‌نماید. علاقمندان می‌توانند سوابق کاری و تحصیلی خود را از طریق شماره نمابر ۸۸۵۰۲۰۴۵ و یا پست الکترونیکی به نشانی bayatrayan@bayatrayan.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آبان ارقام پارس از دو نفر حسابدار رسمی به عنوان شریک و مدیر کنترل کیفیت و تعدادی سرپرست و حسابرس ارشد (با دارا بودن گواهی قبولی از جامعه حسابداران رسمی ایران) دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند مشخصات شخصی و سوابق کاری خود را از طریق تلفکس با شماره‌های ۹۱-۸۸۰۶۱۹۹۰ و ۵-۸۸۶۰۵۶۷۴ و یا پست الکترونیک به نشانی aaparscpa@gmail.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی بهمند برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در شهر اصفهان ‌از افراد واجد شرایط دارای مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد حسابداری که موفق به کسب امتیاز قبولی در آزمون تعیی رتبه مورد پذیرش جامعه حسابداران رسمی ایران در رده‌های حسابرس ارشد و سرپرست حسابرسی شده‌اند دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند برای ارسال اطلاعات خود نسبت به تکمیل فرم استخدام در سایت مؤسسه به نشانی http://www.behmand-co.com اقدام و یا با شماره‌های ۲ و ۸۸۳۰۵۳۹۱ تماس حاصل نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آزموده‌کاران از تعدادی سرپرست و حسابرس ارشد ( با دارا بودن گواهی قبولی از جامعه حسابداران رسمی) دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند مشخصات شخصی و سوابق کاری خود را از طریق فکس به شماره ۲۲۹۲۵۹۰۳ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی شاخص‌اندیشان برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های حسابرس(لیسانس حسابداری و بالاتر حداقل ۲ سال سابقه کار حسابرسی پس از اخذ درجه لیسانس)، حسابرس ارشد (لیسانس حسابداری و بالاتر با حداقل ۳ سال سابقه کار بعد از اخذ لیسانی و دارای گواهی رتبه از جامعه حسابداران رسمی) و سرپرست حسابرسی (لیسانس حسابداری و بالاتر با حداقل ۶ سال سابقه کار پس از اخذ لیسانس حسابداری و دارای گواهی رتبه از جامعه حسابداران رسمی) دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند سوابق تحصیلی و شغلی خود را به آدرس الکترونیکی info.shakhes@gmail.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی مفید راهبر، برای شعبه تهران و شعبه قم از داوطلبان مرد با رتیه ارشد به بالا دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند مشخصات فردی و سوابق تحصیلی و تجربی خود را از طریق فکس به شماره ۸۸۷۹۷۴۸۹ و یا پست الکترونیک به نشانی auditors@mofidrahbar.org و یا از طریق صندوق پستی به شماره ۱۷۴۵-۱۵۸۷۵ ارسال نمایند.

[ad_2]

لینک منبع

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي