مطالب پيشنهادي

استخدام موئسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی ایران – مهر ۹۴

دسته بندي : en gahar
تاريخ : 13 اکتبر
بازديد : 620

[ad_1]

آخرین آگهی های استخدام در سراسر کشور

مؤسسه صالح‌اندیشان در رده‌های سرپرست ، حسابرس ارشد و حسابرس دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند مشخصات شخصی و سوابق کاری خود را از طریق شماره فکس ۸۸۹۴۷۵۴۹ و یا پست الکترونیک به نشانی salehandishan@iacpa.ir ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی ارقام بهین آرا در استان مازندران در رده‌های حسابرس ارشد و سرپرست حسابرسی دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه کاری خود را از طریق فکس به شماره ۴۴۲۲۳۷۵۹-۰۱۱ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی مدبران مستقل از تعدادی حسابرس ارشد ، سرپرست و حسابدار رسمی دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق تلفکس به شماره‌های ۸۸۵۰۲۸۵۵ – ۸۸۵۰۴۱۵۹ – ۸۸۵۲۰۴۷۳ و ۸۸۵۱۱۲۹۳ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی فریوران از فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری در رده‌های مختلف دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند اطلاعات کامل خود را در تارنمای مؤسسه به نشانی http://www.farivaran.com در بخش استخدام قرار دهند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی تدبیرگران مستقل برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های حسابرس ارشد، و حسابرس با حداقل ۲سال سابقه کار بعد از اخذ مدرک کارشناسی دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس به شماره ۸۸۹۰۸۸۳۷ و یا پست الکترونیک به نشانی tadbirgaranmostaghel@yahoo.com ارسال نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۹۰۹۱۴۴ و ۸۸۹۰۲۹۹۹ تماس حاصل فرمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی و بهبود سیستم‌های مدیریت حسابرسین به منظور تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های سرپرست، حسابرس و حسابرس ارشد دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس با شماره ۸۸۷۱۶۵۱۸ ارسال و یا با شماره‌های ۴-۸۸۷۰۹۷۴۳ تماس حاصل نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی اندیشمند تدبیر برای تکمیل کادر فنی خود در رده‌های ۱ – مدیر (حسابدار رسمی) ، ۲- سرپرست حسابرسی ( با داشتن گواهی قبولی جامعه در این رده)، ۳- حسابرس ارشد ( با داشتن گواهی قبولی جامعه در این رده). علاقمندان می‌توانند سوابق تحصیلی و شغلی خود را از طریق نمابر به شماره ۸۸۷۰۰۸۰۱ و یا پست الکترونیک به نشانی andishmandtadbir1383@yahoo.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی بیات رایان برای تکمیل کادر حسابرسی خود از متقاضیان در رده‌های حسابرس ارشد و سرپرست (دارای مدرک رده‌بندی حرفه‌ای از جامعه حسابداران رسمی) دعوت به همکاری می‌نماید. علاقمندان می‌توانند سوابق کاری و تحصیلی خود را از طریق شماره نمابر ۸۸۵۰۲۰۴۵ و یا پست الکترونیکی به نشانی bayatrayan@bayatrayan.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آبان ارقام پارس از دو نفر حسابدار رسمی به عنوان شریک و مدیر کنترل کیفیت و تعدادی سرپرست و حسابرس ارشد (با دارا بودن گواهی قبولی از جامعه حسابداران رسمی ایران) دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند مشخصات شخصی و سوابق کاری خود را از طریق تلفکس با شماره‌های ۹۱-۸۸۰۶۱۹۹۰ و ۵-۸۸۶۰۵۶۷۴ و یا پست الکترونیک به نشانی aaparscpa@gmail.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی بهمند برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در شهر اصفهان ‌از افراد واجد شرایط دارای مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد حسابداری که موفق به کسب امتیاز قبولی در آزمون تعیی رتبه مورد پذیرش جامعه حسابداران رسمی ایران در رده‌های حسابرس ارشد و سرپرست حسابرسی شده‌اند دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند برای ارسال اطلاعات خود نسبت به تکمیل فرم استخدام در سایت مؤسسه به نشانی http://www.behmand-co.com اقدام و یا با شماره‌های ۲ و ۸۸۳۰۵۳۹۱ تماس حاصل نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آزموده‌کاران از تعدادی سرپرست و حسابرس ارشد ( با دارا بودن گواهی قبولی از جامعه حسابداران رسمی) دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند مشخصات شخصی و سوابق کاری خود را از طریق فکس به شماره ۲۲۹۲۵۹۰۳ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی شاخص‌اندیشان برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های حسابرس(لیسانس حسابداری و بالاتر حداقل ۲ سال سابقه کار حسابرسی پس از اخذ درجه لیسانس)، حسابرس ارشد (لیسانس حسابداری و بالاتر با حداقل ۳ سال سابقه کار بعد از اخذ لیسانی و دارای گواهی رتبه از جامعه حسابداران رسمی) و سرپرست حسابرسی (لیسانس حسابداری و بالاتر با حداقل ۶ سال سابقه کار پس از اخذ لیسانس حسابداری و دارای گواهی رتبه از جامعه حسابداران رسمی) دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند سوابق تحصیلی و شغلی خود را به آدرس الکترونیکی info.shakhes@gmail.com ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی مفید راهبر، برای شعبه تهران و شعبه قم از داوطلبان مرد با رتیه ارشد به بالا دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند مشخصات فردی و سوابق تحصیلی و تجربی خود را از طریق فکس به شماره ۸۸۷۹۷۴۸۹ و یا پست الکترونیک به نشانی auditors@mofidrahbar.org و یا از طریق صندوق پستی به شماره ۱۷۴۵-۱۵۸۷۵ ارسال نمایند.

[ad_2]

لینک منبع

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي