از بین بردن خشکی پوست با مخلوط عسل و گلیسیرین

تاريخ : 29 سپتامبر

خیلی از افراد با مشکل خشکی پوست مواجه هستند ، اما این مشکل قابل درمان می باشد و روشهای مختلفی برای از بین بردن خشکی پوست معرفی شده است که در ادامه یکی از روشهای خانگی به این منظور را می خوانید

از بین بردن خشکی پوست با مخلوط عسل و گلیسیرین, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

شکی نیست که مصرف عسل برای پوست‌های خشک عالی است. آن را با گلیسیرین مخلوط‌ کنید تا  پوست نرمی و شادابی اش را به دست آورد. گلیسیرین پوست را تغذیه می‌کند، پاک‌کننده خوب‌ صورت به‌حساب می‌آید و لکه‌ها را نیز از بین می‌برد. عسل نیز به جذب رطوبت در پوست کمک می کند و مانع خشکی آن می‌شود.

اگر دچار خشکی و کدری پوست می‌شوید به‌ ویژه در فصل سرما یا این‌ که به دلیل استفاده بیش‌ از حد از لوازم‌ آرایشی دچار کدر شدن پوست شده اید، می‌توانید با استفاده از  این دو مواد، پوست را شفاف کنید.

کافی است دو قاشق عسل طبیعی و به همان میزان گلیسیرین را خوب مخلوط‌ کنید و سپس به‌ صورت بمالید. بهتر است در حمام این کار انجام شود.

ماسک  را به مدت نیم ساعت روی صورت بگذارید و سپس با آب بشویید. در صورتی‌ که احساس می کنید صورت حالت چسبناک پیدا  کرده است می‌توانید با پاک‌ کننده ملایم صورت را تمیز کنید.

پس‌ از آن صورت را خوب مرطوب کنید. از این ماسک حداقل هفته ‌ای یک‌ بار استفاده کنید تا آن حالت کشیدگی یا خشکی از بین برود و پوست صورت شاداب شود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي